Integruota lietuvių kalbos ir tikybos pamoka trečiokams @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Integruota lietuvių kalbos ir tikybos pamoka trečiokams

page

Gruodžio dešimtą dieną visi gimnazijos trečiokai dalyvavo integruotoje pamokoje apie Dekalogo tiesų aktualumą šiandien ir jų atspindžius senojoje lietuvių literatūroje. Mokiniai buvo suskirstyti į tris grupes ir susirinko skaitykloje, 111 ar 205 kabinetuose. Pirmą pamoką apie buvusius Tikėjimo metus ir ateinančius Šeimos metus, apie Dekalogo svarbą šiuolaikinio jaunuolio gyvenime kalbėjo Telšių vyskupo V.Borisevičiaus kunigų seminarijos prefektas, kanauninkas kun. Andriejus Sabaliauskas ir seminarijos rektorius, kanauninkas kun. Viktoras Ačas bei Lietuvos katechetikos centro direktorius, monsinjoras kun. Rimantas Gudlinkis. Juos į gimnaziją pakvietė tikybos mokytoja Renata Mončytė. Kitą pamoką lietuvių kalbos mokytojos susiejo Dekalogo tiesas su senąja lietuvių literatūra ypač pabrėždamos Biblijos kontekstą K.Donelaičio poemoje „Metai“.

Tokia integruota lietuvių kalbos ir tikybos pamoka ne tik praplėtė ir papildė trečiokų žinias, bet kartu buvo ir gražus artėjimas bei pasiruošimas pasitikti šv. Kalėdas.

Organizatoriai