Gerumas suteikia viltį @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Gerumas suteikia viltį

Kovo 4 dieną per Kaziuko mugę 1b klasės mokiniai, pasivadinę „Džiugo“ angelais, rinkome aukas Telšiuose gyvenančiam dvejų metų berniukui Jokūbui Lesiui, kuris serga cukriniu diabetu, turi klausos negalią. Valstybinė ligonių kasa berniuko šeimai kompensavo sumą vienam kochleariniam implantui, kurio vertė 88 tūkstančiai litų, tačiau vaikas galės pilnavertiškai augti ir vystytis, turėdamas tik abiejų ausyčių implantus. Antro implanto valstybė nebekompensuoja, todėl jį įsigyti turi patys tėvai.

Iš viso „Džiugo“ gimnazijoje Jokūbui buvo surinkta 900 litų. Aukojo visi: mokytojai, mokiniai, kiti mokyklos darbuotojai. Kovo 15 dieną pinigai buvo perduoti Giletai Lesienei, Jokūbėlio mamai. Organizatorių ir Jokūbo Lesiaus tėvų vardu noriu padėkoti visiems, prisidėjusiems prie siekio palengvinti sunkią berniuko dalią. Džiugu žinoti, kad gimnazijos bendruomenės nariai yra geranoriški, jautrūs. Visiems aukojusiems esame labai dėkingi. AČIŪ!

1b klasės mokinė Rugilė Komžaitė