Geografijos būrelio sėkmė! @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Geografijos būrelio sėkmė!

image

Gruodžio mėn. mes, geografijos būrelio nariai, dalyvavome rajono geografijos konkurse „Lietuva – mano gimtinė“ „Germanto“ pagrindinėje mokykloje. Konkurso programą sudarė 7 dalys. Teko atpažinti lankomiausius Lietuvos objektus ir žymiausius žmones, atlikti užduotis kontūriniame žemėlapyje, spręsti kryžiažodį. Ir Tarmių metams paminėti buvo skirtos kelios užduotys: žemaitiškų žodžių vertimas, senovėje naudotų daiktų atpažinimas. Rungtyje „Auksinis liežuvėlis“ žemaičių tarme iš mūsų dalyvavo Monika Vida. Visa komanda: Arnas Klova, Monika Vida Pociūtė, Indrė Navardauskaitė, Jogilė Marčiutė, Vygantas Petkus, Karolis Silkinis, Artūras Rudokas – pasirodėme puikiai ir laimėjome III vietą. Kartu su geografijos būrelio vadove, mokytoja Irena Butikiene labai džiaugiamės savo geografijos žinių įvertinimu.

Vygantas Petkus