Ekskursija į Vilnių @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Ekskursija į Vilnių

Rugsėjo pabaigoje mūsų gimnazijos mokiniai vyko į integruotą (istorijos, geografijos ir turizmo) ekskursiją. Į Vilnių mus lydėjo mokytojos D.Vaitikaitienė, I.Butikienė ir N.Laukaitienė. Prieš išvyką gavome užduotis: sudaryti kelionės maršrutą, pasidomėti žymiausiomis Vilniaus vietomis. Sostinėje aplankėme Katedros požemius, Valdovų rūmus, Bažnytinio paveldo muziejų. Įdomiausia buvo Valdovų rūmuose. Mes pamatėme iš Ermitažo muziejaus Rusijoje atgabentą puošnią Jadvygos Jogailaitės brangenybių skrynelę. Ji prikaustė visų dėmesį savo prabanga ir estetika. Įdomu buvo ir Bažnytinio paveldo muziejuje apžiūrėti rečiausius Lietuvos auksakalių darbo kūrinius: relikvijorius, kryžius, taures ir kt. Grįždami per Sudervę namo, žavėjomės nuostabiais Neries regioninio parko vaizdais. Įsimintiniausias akimirkas, užfiksuotas nuotraukose, kartu su maršruto aprašymu pateikėme gimnazijos bendruomenei. Daugiau tokių įdomių ekskursijų!

Emilija Miltinytė, IIe klasė