Akcija „Baltajam badui – ne“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Akcija „Baltajam badui – ne“

DSC_0125DSC_0127

Gražią tradiciją mūsų gimnazijoje tęsia biologijos mokytojos Audronė Kavalevskienė ir Dainora Kurlienė, prisidėdamos prie gamtos puoselėjimo. Kaip ir kasmet moksleiviai buvo raginami rinkti bei aukoti maistą miško žvėreliams, kuriems žiemą išmisti būna gana sudėtinga. Gimnazistai noriai nešė obuolius, daržoves, kruopas, duonos gaminius, norėdami prisidėti prie rengiamos akcijos. Neabejingi liko ir mokytojai. Prie akcijos iniciatorių noriai prisijungė ir kitos miesto mokyklos. Sausio 25-ąją mokytojos su moksleiviais vyko į mišką, kur padedamos miško mylėtojų surengė tikrą puotą girios augintiniams. Nuoširdžiai norime pasidžiaugti ir padėkoti mokiniams, jų tėveliams, mokytojams, kurie neliko abejingi žvėreliams ir ištiesė gerumo ranką.

Biologijos mokytojos