Sveiki – Hello – Privet – Hallo! @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Sveiki – Hello – Privet – Hallo!

Būtent taip rugsėjo 26-ąją į Europos kalbų dienos koncertą susirinkusius žiūrovus kreipėsi artistiški renginio vedėjai Godoberta (IVa) ir Matas (IIa). Jie trumpai pristatė kalbų situaciją Europoje ir priminė, kad norint geriau pažinti kitas šalis, jų žmones ir kultūrą, reikia mokytis užsienio kalbų. Daugiakalbį renginį tęsė praėjusių mokslo metų Telšių rajono anglų k. skaitovų konkurso nugalėtojų IVa klasės merginų Godobertos, Ernestos ir Severinos atliekama kompozicija – Salomėjos Nėries eilėraščių mozaika lietuvių-anglų kalbomis (ruošė anglų k. mokytoja A.Alšauskaitė). Jas keitė Bernadetos Beržanskytės (Ib) atliekama daina rusų kalba pritariant II-ų klasių merginoms (ruošė rusų k. mokytoja V.Norkienė). Erika Mažeikaitė (IIb) puikia vokiečių kalbos tartimi padeklamavo eilėraštį apie milžiną Timpetu (ruošė vokiečių k. mokytoja R.Vidrinskienė). Žiūrovus pakerėjo lyriška Robertos ir Lauryno (IVd) anglų kalba atliekama daina (ruošė anglų k. mokytoja D.Mendeikienė). Abejingų neliko klausantis Ia,b,d klasių mokinių atliekamos kompozicijos „Varlė karalienė“ rusų kalba (ruošė rusų k. mokytoja R.Vidrinskienė). Irenos Daubarienės kurtais žemaitiškais posmais apie gimtosios tarmės puoselėjimą renginį užbaigė Matas.

Gimnazijos koridorių papuošė Europos kalbų dienai mokinių išrinkti gražiausi žodžiai anglų, rusų ir vokiečių kalbomis. Mokytojams buvo pristatyti pavasarį 11 klasių mokinių atliktos gimnazijos mokytojų apklausos rezultatai apie užsienio kalbas (ruošė anglų k. mokytoja R.Blaževičienė).

kalbos1kalbos2kalbos3kalbos4kalbos5

Užsienio kalbų metodinės grupės informacija