Programos „Tu ir aš – kartu mes galia“ baigiamoji konferencija @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Programos „Tu ir aš – kartu mes galia“ baigiamoji konferencija

P5240051 P9280277 PC200369
Picture 022 Picture 555(1) Picture 1721

2011-ieji buvo paskelbti savanoriškos veiklos metais. Palaikant šią idėją, buvo vykdomas projektas „TU IR AŠ – KARTU MES GALIA“, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Šis projektas prasidėjo 2011 m. rugsėjo mėnesį ir tęsėsi iki 2012 metų gegužės 31 dienos. Projekte „TU IR AŠ – KARTU MES GALIA“ dalyvauti panoro virš 70 mūsų gimnazijos mokinių. Savanoriams iš viso buvo pravesta 14 seminarų. Per seminarus programos dalyviai mokėsi išsiaiškinti savo tikruosius tikslus ir kaip pasiekti norimą rezultatą, kaip savo tikslus suderinti su aplinkos poreikiais, kuo savanoriška veikla naudinga visuomenei ir pačiam savanoriui. Įgytas žinias programos dalyviai pritaikė praktinėje veikloje: įsijungė į pilietinę iniciatyvą „Tolerancijos laivas 2011“, dovanojo Kalėdas mokyklos bendruomenei, išpildė Upynos dienos centro vaikų svajones, aplankė senelių globos namų gyventojus, rinko aukas sunkiai sergančios mokinės gydymui, prie mokyklos sodino pušeles, organizavo ketvirtokams ekskursiją po Telšių miestą.

Gegužės 24 dieną Mažeikių kultūros centre buvo organizuojama baigiamoji konferencija. Visi programos „TU IR AŠ – KARTU MES GALIA“ dalyviai gavo specialius pažymėjimus, patvirtinančius, jog mokiniai be atlygio dalyvavo savanoriškoje veikloje.

Projekto koordinatorės: I. Stonienė, A. Lapinskienė, R. Kontrimienė.