Pergalė konkurse „Lietuva – mano gimtinė“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Pergalė konkurse „Lietuva – mano gimtinė“

Telšių rajono savivaldybės administracijos švietimo skyrius ir Telšių rajono geografijos mokytojų metodinio būrelio nariai suorganizavo konkursą – “Lietuva – mano gimtinė”. Savo jėgas jame išbandė ir mūsų gimnazijos komanda, kurią sudarė Id klasės moksleiviai: Vytautė Bumblauskaitė, Dalia Krauzaitė, Justas Meškys, Agnė Narmontaitė, Tadas Narmontas ir Rosita Šiaulytė. Moksleiviai, vadovaujami kūrybingos geografijos mokytojos Irenos Butikienės, kibo į pasiruošimo darbus – ruošė namų darbus – plakatus, mokėsi žemaitiškus tekstus, kartojo istorines bei geografines žinias, kurias ir turėjo pademonstruoti konkurso metu. Įdirbis nenuėjo veltui, galime didžiuotis garbinga 1-ąją vieta. Likome patenkinti įveikę konkurentus, patys praturtėję žiniomis, grįžome drąsesni, degantys noru ir toliau garsinti savo mokyklą.

Žurnalistų būrelio informacija