MAXIMALISTO stipendija @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

MAXIMALISTO stipendija

Dešimtoke,

jei esi gabus ir atkakliai sieki užsibrėžto tikslo, o tavo pasiekimų knygelėje puikuojasi tik aukščiausi įvertinimai, šis laiškas skirtas tau! Prisijunk prie bendraminčių: dalyvauk MAXIMA LT programoje MAXIMALISTAS ir už puikius mokymosi rezultatus gauk stipendiją.

Jei visi tau mokykloje dėstomi dalykai įvertinti 9 ar 10, kiekvieną mėnesį tu gali gauti 50 litų stipendiją – tereikia užpildyti ir MAXIMA LT atsiųsti programos dalyvio anketą. Stipendija tau bus pervedama į asmeninę elektroninę MAXIMALISTO kortelę.

MAXIMALISTO stipendiją galėsi išleisti visuose prekybos centruose MAXIMA Lietuvoje. Be to, su šia kortele galėsi pigiau įsigyti mokyklai būtiniausių priemonių – kanceliarinių prekių, kuprinių, knygų.

Susidomėjai šiuo pasiūlymu? Tuomet visą informaciją apie moksleivių pažangumo programą MAXIMALISTAS ir programos taisykles rasi interneto svetainėje www.maxima.lt.

SVARBU! Iki 2012 metų vasario 15 dienos laukiame 10 (arba II gimnazijos) klasių pusmečiais (semestrais) besimokančių moksleivių paraiškų MAXIMALISTO stipendijai gauti. Daugiau informacijos čia: http://www.maxima.lt/atsakingas-verslas/programa-maximalistas/

Pagarbiai, moksleivių pažangumo programos MAXIMALISTAS iniciatoriai