I Debatų čempionato kovos @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

I Debatų čempionato kovos

Baigėsi „Džiugo“ I Debatų čempionato kovos pogrupiuose ir paaiškėjo pusfinalių dalyviai. Ypač atkakli kova vyko B pogrupyje. Dvi komandos surinko vienodai taškų. Brendos, Mildos ir Gintarės pranašumą lėmė tai, kad daugiau taškų surinko trečiasis kalbėtojas tarpusavio dvikovoje- Milda nugalėjo Vidą. Tad į pusfinalius pateko: Luko Kaminskio, Gabrielės Mendeikaitės ir Radvilės Kaminskytės, Evaldo Šležo, Armando Kaminskio ir Edvardo Monstvilo komandos iš A pogrupio. Iš B pogrupio į pusfinalius pateko Kamilės Krauzaitės, Kamilės Sysojevaitės, Vytauto Lukoševičiaus, Brendos Bulošaitės, Gintarės Rupšytės, Mildos Šiaudvytytės komandos. Pusfinaliai vyks kovo viduryje- 14 ir 21 dienomis. Pusfinalių nugalėtojai kovos dėl I Debatų čempionato nugalėtojų vardų, pralaimėjusios pusfinalius komandos- dėl 3-4 vietų.

debataidebatai

Debatų klubas ragina klases prisidėti prie tarpukario Lietuvoje buvusios tradicijos- pasveikinti lietuvius, Valstybės atkūrimo proga- siųsti sveikinimus. Sveikinimai gali būti atvirutės (klubo nariai nuoširdžiai dėkoja už supratingumą mokytojai Danutei Narkienei, padovanojusiai mums 10 puikių atviručių) gali būti audio/video sveikinimai, muzikiniai. Šią idėją pasiūlė Kauno prezidentūros muziejaus darbuotojai. Tos klasės, kurios sveikins Prezidentūrą, gali sulaukti malonių staigmenų. Mokyklos Debatų klubas sveikins savo bendraklubius visoje Lietuvoje. Kviečiame tokiu būdu prisiminti Vasario 16-ąją.