Gimnazistus aplankė aktorius R. Lukšas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Gimnazistus aplankė aktorius R. Lukšas

Tampa gražia tradicija mūsų gimnazijoje priimti aktorių Raimundą Lukšą, kuris sukviečia mūsų jaunąją publiką akimirkai sustoti ir įsiklausyti, pajusti skaitomo teksto grožį, pasinerti į literatūrinį, nekasdienį pasaulį.

Spalio 8-ąją jaunesnieji moksleiviai – aštuntokai ir pirmokai gimnazistai buvo pakviesti prisiminti Mažojo Princo ir lapės istoriją bei pagyventi A. de Saint-Exuperi kūrinio ištraukose, trečiokai nusikėlė E. Hemingvėjaus keliu į „Senio ir jūros“ laiką, o vyriausieji – ketvirtokai – sukaustę žvilgsnį klausėsi B. Sruogos „Dievų miško“ skaitomų ištraukų.

Pasak aktoriaus R. Lukšo, pasikeitėme gerąja energija, gavome dozę pasaulinės literatūros, vertos aukso fondo lentynos. Džiaugiamės bendryste su šiuo žmogumi ir tikimės, kad kitais metais vėl pasimatysime.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rita Kasparavičiūtė