„Džiugo“ gimnazijos pirmasis Debatų čempionato finalas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Džiugo“ gimnazijos pirmasis Debatų čempionato finalas

Balandžio 24 d. baigėsi I Debatų čempionatas. Finale varžėsi Radvilės, Luko ir Gabrielės bei Kamilės Krauzaitės, Kamilės Sysojevaitės ir Vytauto komandos. Debatų tema buvo „Tolerancija- didžiausia mūsų mokyklos vertybė“. Nugalėjo Luko, Gabrielės ir Radvilės teigiančiųjų komanda, kuri buvo apdovanota stalo žaidimais „Europa“, neigiančiųjų komanda gavo saldžiuosius prizus. Čempionatas baigėsi geriausiųjų apdovanojimu. Prizus įsteigė Lietuvos respublikos seimo nariai Valentinas Bukauskas ir Almantas Petkus, Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva, Telšių Europos informacijos centro vadovė Auksė Valuckonienė, bendruomenės nariai, Žemaitijos pienas, UAB „Jonsiga“.

123

Kovos baigėsi, tačiau Debatų klubo veikla tęsiasi. Tikimės, kad trys moksleiviai išvyks į Druskininkų debatų naujokų vasaros stovyklą. Planuojamas debatų dvikovos su Žemaitės, M. Valančiaus ir „Gabijos“ gimnazijų moksleiviais.

Debatų klubo atstovas spaudai.