Baigiamoji projekto konferencija Druskininkuose @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Baigiamoji projekto konferencija Druskininkuose

Spalio 24-25 dienomis, Druskininkuose vyko Europos Sąjungos Fondų (ASF) remiamo projekto „Mokyklos bendruomenės bendradarbiavimo formų plėtra pietryčių, vidurio, šiaurės ir šiaurės rytų Lietuvos regionų mokyklose“ uždaromoji konferencija.

Iš viso projekte dalyvavo per 2000 dalyvių. Reikėtų pasidžiaugti, kad jų tarpe buvo ir mūsų mokyklos bendruomenės nariai. Projekto metu suorganizuota per 160 įvairių renginių.

Pedagogai savo kompetencijas gilino saviugdos mokymuose, kurie apėmė tokias temas kaip ugdomasis konsultavimas, klasės auklėtojas – lyderis bendradarbiavime, debatai. Bendra mokinių, tėvelių ir mokytojų komanda dalyvavo potyriminėje išvykoje. Mokykloje suorganizuotas renginys „Aš tarp kitų“ bei fotokonkursas „Tolerancija ir mes“.

Tomas Ubartas