Šventė tėveliams „Džiuge“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Šventė tėveliams „Džiuge“

Ketvirtadienį, gegužės 12 dieną, išradingi „Džiugo“ moksleiviai sveikino visas mamytes ir tėvelius, susirinkusius į jaukią ir šiltą šventę. Taip mokyklos popamokinės veiklos būreliai parodė, ko išmoko per metus, ir paminėjo Motinos, Šeimos ir artėjančią Tėvo dienas.
Renginio pradžioje išklausėme gerbiamo mokyklos direktoriaus sveikinimo žodžių. Vėliau žiūrovai pasinėrė į jausmingą ir užburiančią pasaką, kurią sekė teatro būrelio nariai. Susirinkusiųjų širdis virpino jausmingos dainos, kurias atliko vienuoliktokai kartu su jungtiniu mokyklos choru. Daug dėmesio sulaukė mažųjų šokis „papa americano“ ritmu, išjudinęs visą salę ir nepalikęs abejingų. Taip pat puikiai šoko spalvingos aštuntokės ir pramoginių šokių šokėjų pora.
Po finalinės dainos nutilus publikos aplodismentams, tėveliai skirstėsi nešdamiesi padovanotų narcizų puokšteles ir džiaugdamiesi nuoširdžiais ir kūrybingais vaikų sveikinimais. Visi žiūrovai labai dėkingi būrelių vadovams, surengusiems gražią šventę.

Daugiau nuotraukų FOTOALBUME…

Godoberta Gumbakytė