Smagioji obuolių diena! @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Smagioji obuolių diena!

Rugsėjo 23 dieną, penktadienį,  „Džiugo“ vidurinė mokykla šventė Obuolio dieną.
Žinia, jog mūsų mokykla dalyvauja projekte "Sveikatiada", kurio tikslas formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklų bendruomenėse, kuriant patrauklių bei inovatyvių ugdymo priemonių visumą bei organizuojant šių priemonių įgyvendinimą. Mūsų mokykla šiame projekte dalyvauja pirmus metus ir biologijos mokytojų dėka aktyviai įsijungė į projekto veiklą.

Per antrą pamoką daugelis mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų buvo pavaišinti lietuviškais obuoliais, trumpai supažindinti su jų nauda ir savybėmis. Malonu, jog mūsų mokykla tampa sveikatą puoselėjančia bendruomene.
Ačiū visiems už šiltą sutikimą, mes, kaip ir jūs, taip pat tikimės, kad tokių dienų bus ir daugiau.

Prezidentūra