Renginiai Gedrimų skyriuje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Renginiai Gedrimų skyriuje

Balandžio 30-osios popietę Telšių ,,Džiugo" mokyklos Gedrimų skyrius buvo pilnut pilnutėlis. Čia vyko gražiausioms pavasario šventėms paminėti skirti koncertai. Su Motinos diena susirinkusias mamas, močiutes pasveikino Gedrimų skyriaus vedėja R. Galinauskienė, Gedrimų bendruomenės pirmininkė S. Valančienė, Telšių socialinio paslaugų centro direktorė R. Gustienė.Vaikai eilėmis, dainomis ir šokiu dėkojo Mamytėms už suteiktą gyvybę, už šviesą ir šilumą, už pirmą šypsnį ir žodį. Brangiausias žmogus vaikų lūpose tapo saule, burtažodžiu, žvaigždele. Mamytėms vaikai įteikė mažas, tačiau šiltas,  pačių sukurtas dovanėles.
     Po šventinio koncerto „Pas tave, Mamyte“ Gedrimų bibliotekininkė D. Gembutienė visus pakvietė į mokyklos kiemelį. Atvelykio šventę papuošė Telšių „Džiugo" vidurinės mokyklos 4a klasės etnoekologinė grupė „Želmenėliai“ su mokytoja V.Beržiene, Buožėnų pagrindinės mokyklos dainininkai su vadovė V. Laurinavičiene. Gražiais žemaitiškais pasakojimais susirinkusius nudžiugino Respublikinio pasakotojų konlurso laureatė R. Martinkutė.
     Visi dalyviai žaidė velykinius žaidimus, minė mįsles, klausėsi paukščių pamėgdžiojimų. Vyko kiaušinių ridenimo rungtys.
     Gadūnavo seniūnė I. Kęsminienė sveikino su atėjusiu pavasariu, linkėjo visiems dažniau susiburti.
     Kad įvykę renginiai buvo atgaiva ne tik akims, bet ir sielai, parodė spinduliuojantys veidai ir gražūs atsiliepimai.

I.Beresnevičienė
Telšių,,Džiugo"vid.m-klos Gedrimų sk.prad.kl.mokytoja