Perveskite 2% nuo sumokėtos GPM sumos @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Perveskite 2% nuo sumokėtos GPM sumos

Dėkojame už paramą mokyklai, kurią Jūs suteikiate skirdami 2 % nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) sumos.  Ši parama yra svarbus mokyklos veiklos finansavimo šaltinis. Kviečiame mokinių tėvelius, mokyklos darbuotojus bei visus prijaučiančius mums asmenis pasinaudoti proga ir paremti mūsų mokyklą. Jūsų nurodyta suma bus išskaičiuota iš 2010 metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą. Primename, kad tai padaryti galite iki š.m. gegužės 02 d.
Prašymus galima užpildyti tiek ranka, tiek kompiuteriniu būdu. Jame reikia nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą (adresą). Prašymą  galima pateikti:

• e-būdu,
  • tiesiogiai įteikti AVMI darbuotojui
  • atsiųsti paštu

Jūsų supratimas ir parama – nepaprastai svarbūs, padedantys gerinti mūsų vaikų ugdymo kokybę, todėl nuoširdžiai tikime, kad 2 %  nuo sumokėto pajamų mokesčio sumos Jūs, Jūsų artimieji ir pažįstami skirs „Džiugo“ vidurinės mokyklos – būsimos gimnazijos – rėmimui.

Su pagarba ir dėkingumu
Mokyklos direktorius    Mindaugas Sabaliauskas