Pergalės rajono anglų kalbos skaitovų konkurse @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Pergalės rajono anglų kalbos skaitovų konkurse

Balandžio 12 dieną V. Borisevičiaus gimnazijoje vyko rajono anglų kalbos skaitovų konkursas tema „Meilė ir draugystė“ (angl. „Love and Friendship“). Jame mūsų mokyklai atstovavo mokyklinio turo nugalėtojai  – J. Kniuras (9a), G. Gumbakytės, E. Neštaitės ir S. Kazlauskaitės (10a) kompozicija ir D. Simanauskaitė (11g). Konkurse jaunieji skaitovai iš Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinės mokyklos, Nevarėnų vidurinės mokyklos, „Kranto“, „Germanto“, „Džiugo“ vidurinių bei V. Borisevičiaus gimnazijos džiugino savo meniškumu, artistiškumu, gražia ir taisyklinga tartimi, išradingumu bei aktoriniais sugebėjimais. Konkurso atmosferą šildė ir jaudulį ramino mokinių paruošti muzikiniai intarpai. Po13 pasirodymų komisija vienbalsiai skyrė I vietą mūsų mokyklos 10a klasės mokinių Godobertos Gumbakytės, Ernestos Neštaitės ir Severinos Kazlauskaitės kompozicijai (ruošė mokytoja Audronė Alšauskaitė), o II vietą – skaitovui Justui Kniurui iš 9a klasės (ruošė mokytoja Rasa Blaževičienė). Skaitovai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais, o nugalėtojams dar teko ir saldumynų.
Sveikiname nugalėtojus!

Anglų kalbos mokytoja Rasa Blaževičienė