Paminėta Pasaulinė gyvūnų diena @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Paminėta Pasaulinė gyvūnų diena

Spalio 4-tą dieną mes, „Džiugo“ vidurinės mokyklos moksleiviai, paminėjome Pasaulinę gyvūnų globos dieną. Į popietę, vykusią Telšiuose atvyko veterinaras A. Laurinavičius, o Gedrimų skyriaus pradinukai į svečius pasikvietė vyriausiąjį veterinarijos gydytoją-inspektorių Giedrių Jankauską. Veterinarai pasakojo apie naminių gyvūnėlių priežiūrą, akcentavo, kad gyvūnams, kaip ir žmonėms, dažnai trūksta supratimo ir šilumos, atsakinėjo į mokinių pateiktus klausimus. Vaikai buvo skatinami susimąstyti apie gyvūnų apsaugą ir priežiūrą.
Moksleiviai į renginius atėjo su savo augintiniais. Renginio pabaigoje dalyvavusieji keturkojai buvo apdovanoti smulkiomis dovanėlėmis. Galbūt mums tai smulkmenos, tačiau mažiesiems keturkojams – tai didžiulė staigmena. Tikimės, jog suvokimas, kad gyvūnai – mūsų draugai – išliks visam gyvenimui.

G5G2G4