Netradicinė lietuvių kalbos pamoka @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Netradicinė lietuvių kalbos pamoka

Balandžio 6 – ąją dieną 7c klasėje literatūros pamoka buvo netradicinė. Pamokos metu grupelė mokinių vaidino ištrauką iš Kazio Sajos pjesės ,,Reptilija“. Mokiniams pasiruošti vaidinimui padėjo lietuvių kalbos mokytoja Irena Tarvainienė. Klasės aktoriukai labai įsijautė į savo vaidmenį, todėl  per pamoką galėjai pasijusti kaip tikrame teatre. Ypač gerai atliko vaidmenis  Emilija Miltinytė (močiutė Karolina), Radvilė Šliogerytė (pavaduotoja popamokinei veiklai Knystautienė), Gabrielė Neštaitė (auklėtoja Reptilija), Lukas Kaminskis (moksleivis Arūnas Taradunda). Pjesė mokiniams labai patiko, tad jie nusprendė ateityje suvaidinti visą kūrinį. Dabar telieka laukti tęsinio, galbūt pavyks suvaidinti ir scenoje, ne tik klasėje.

7c klasės mokinė Agnė Jokšaitė