Mūsų mokykla sėkmingai įsiliejo į eTwinning veiklą @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mūsų mokykla sėkmingai įsiliejo į eTwinning veiklą

Gruodžio pirmosiomis dienomis sėkmingai startavo net du elektroninės partnerystės eTwinning tarptautiniai projektai. eTwinning yra ES Comenius programos, skirtos mokykloms, dalis. Šiuo metu virtualioje erdvėje vykdoma daugiau kaip 4000 įvairių projektų. „Džiugo“ vidurinės mokyklos dešimtokai, kartu su mokyklomis iš Prancūzijos, Turkijos ir Rumunijos įgyvendina projektą „Mokslas ir technologijos padeda žaliajai planetai“, o vienuoliktokai su partneriais iš Bulgarijos, Lenkijos, Slovakijos, Rumunijos bei Turkijos bendrauja tema – „Neverbalinė komunikacija“.

Šiuo metu moksleiviai ruošia pristatymus apie mokyklą ir save, vėliau atliks individualias užduotis pagal nurodytas temas. eTwinning erdvė – puiki vieta susitikti ir bendradarbiauti skirtingų šalių moksleiviams. Šitokia bendravimo forma skatina domėtis savo ir kitos tautos kultūra, ugdomi komunikaciniai gebėjimai anglų kalba, IKT žinios ir moksleivius motyvacija kūrybiškai atlikti užduotis.

Plačiau apie eTwinning veiklą galima pasiskaityti interneto puslapyje www.etwinning.com .

Anglų kalbos mokytoja Indrė Benikienė