MOKYTOJŲ DIENOS AKIMIRKOS @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

MOKYTOJŲ DIENOS AKIMIRKOS

Su gelstančiais klevo lapais, krintančiais kaštonais, ryškiaspalviais astrų ir kardelių žiedais kasmet spalio mėnesį švenčiama tarptautinė Mokytojų diena. “Džiugo“ vidurinėje mokykloje dirba nemažas būrys pedagogų –net 69 (su antraeilėse pareigose dirbančiais ). Keletas iš jų šį rudenį švenčia gražias ir solidžias sukaktis.Ta proga mokyklos direktorius įteikė (mokytojų V.Šepikaitės ir D. Vaitikaitienės pagamintas) atminimo dovanėles sukaktuvininkams. Džiaugiamės mokytojais R.Rogova (40 m.),K. Krupoviene (35 m.), V.Urlovaite (30 m.), V.Valauskiene (25 m.), kurie sėkmingai ir kūrybingai dirba mūsų mokykloje.

Gražių akimirkų mokytojams dovanojo mokyklos abiturientai. Vos pravėrus duris skambant muzikai jie maloniai, su gėlėmis pasitiko kiekvieną mokytoją sveikindami profesinės dienos proga. Tą rytą mokiniai dvi pamokas bendravo su „naujais“ mokytojais, o „senieji‘ patyrė puikių įspūdžių aktų salėje žiūrėdami meninę programėlę.

Nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams, kurie parodė dėmesį, išradingumą, meninius gebėjimus pagerbdami savo mokytojus.

Direktoriaus pavaduotoja R.Galinauskienė