Mokyklos prezidento rinkimai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mokyklos prezidento rinkimai

pr2 Sausio 27 dieną IX – XII klasių moksleiviai rinko "Džiugo" vidurinės mokyklos prezidentą. Rinkimų komisija, kuriai vadovavo Lina Kazbaraitė, rinkimų išvakarėse iš kandidatų sąrašų išbraukė vienuoliktoką Dovydą Jonušą, gavusį neigiamą pirmojo pusmečio įvertinimą. Rinkimuose labai aktyviai dalyvavo devintokai, dešimtokai, dvyliktokai, deja, to negalima pasakyti apie vienuoliktokus. Rinkimus aiškia persvara laimėjo 10a klasės mokinė Greta Bumblauskaitė. Antrą vietą užėmė Dovilė Žilinskytė, trečia liko devintokė Gintarė Rupšytė. Baigianti prezidento kadenciją Lina mano, kad naujoji prezidentė įgyvendins savo sumanymus ir garsins mūsų mokyklos vardą įspūdingais renginiais. Naujai išrinktos prezidentės Gretos ir prezidentūros inauguracija vyks vasario15 dieną.

Organizatoriai