Mokyklos bendruomenės dalyvavimas projekte @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mokyklos bendruomenės dalyvavimas projekte

„Džiugo“ mokykla tęsia dalyvavimą projekte „Mokyklos bendruomenės bendradarbiavimo formų plėtra pietryčių, vidurio, šiaurės ir šiaurės rytų Lietuvos regionų mokyklose“. Šiuo metu vyksta mokyklos bendruomenės tolerancijos ugdymui skirtas renginys „Aš tarp kitų“.

Mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojos Danutės Vaitikaitienės, ruošia kalėdines dovanas – iš samanų sukurtas ir įvairiais papuošimais pagražintas mažas eglutes. Muzikos mokytoja Inga Dokšienė kartu su mokiniais ruošia muzikinę programėlę, jie gros fleita, akordeonu, klarnetu ir dainuos. Gitaros mokytojas Adolfas Lukošius ruošia savo būrelio gitaristus.

Pirmadienį renginio dalyviai keliaus į senelių globos namus. Čia bus rodoma muzikinė programėlė ir įteikiamos mokinių ruoštos dovanėlės.

Projekto koordinatorius „Džiugo“ mokykloje T. Ubartas