„Lietuva dešimtokų akimis“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Lietuva dešimtokų akimis“

1992 m. spalio 25 d. Lietuvos piliečiai referendume priėmė dabartinę Lietuvos Respublikos Konstituciją. Konstitucija – tai pagrindinis valstybės įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis šalies politinės, teisinės ir ekonominės sistemos pagrindus. Visų pirma, Lietuva yra nepriklausoma demokratinė respublika, besiremianti demokratijos principais. Lietuvos valstybę kuria tauta.

Šiai progai paminėti pilietinio ugdymo pamokoje buvo surengtas ir pristatytas 10 b ir 10 d klasių moksleivių projektas ,,Lietuva – dešimtokų akimis“. Projekto sumanytojas – vadovas istorijos mokytojas R. Kazakaitis. Pamokos metu moksleiviai dalijosi mintimis, idėjomis diskutavo. Minėtų klasių moksleiviai taip pat aktyviai dalyvavo Lietuvos Konstitucijos egzamine. Projekto medžiagą galite rasti mokyklos skaitykloje.

Bibliotekininkė J. Pronskienė