Krepšinio turnyras Telšių „Džiugo“ mokykloje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija
Mokykla žiemą
Gimnazijos 40-etis

Krepšinio turnyras Telšių „Džiugo“ mokykloje

Kategorija: Renginiai

dpp_0007 Nuo balandžio 19 iki 21 dienos Telšių „Džiugo“ vidurinės mokyklos sporto salėje vyko velykinis krepšinio turnyras, skirtas Telšių „Džiugo“ vidurinės mokyklos bendruomenės pereinamajai taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 6 komandos: „Džiugo“ vidurinės mokyklos mokytojų, mokinių, tėvų, taip pat Upynos, „Žemaitijos pieno“ ir Telšių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos „Perkūnas“ komandos.
Komandos buvo suskirstytos į A ir B pogrupius ir žaidė rato sistema. Komanda, pogrupyje užėmusi III vietą, žaidė dėl V–VI vietų su kito pogrupio III vietą užėmusia komanda. Komanda, pogrupyje užėmusi II vietą, žaidė dėl III–IV vietų su kito pogrupio II vietą užėmusia komanda. O komanda, pogrupyje užėmusi I vietą, žaidė dėl I–II vietų su kito pogrupio I vietą užėmusia komanda.

Pirmi kovas aikštelėje išbandė mokytojai ir mokiniai. Šiose varžybose atkakli kova vyko iki pat pabaigos. Tik ketvirto kėlinio pabaigoje mokiniai rezultatu 61:64 (18:23, 17:9, 10:11, 16:21) iškovojo pergalę.
Antri aikštelėje susitiko tėvai ir „Perkūno“ krepšininkai. Šiose varžybose didelės intrigos nebuvo ir tėvų komanda nesunkiai įveikė varžovus rezultatu 70:46 (7:12, 18:12, 17:16, 28:6).
Antrą varžybų dieną pirmi aikštelėje susitiko „Žemaitijos pieno“ krepšininkai ir tėvai. Šiose varžybose tėvų komanda nesugebėjo pasipriešinti savo varžovams ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 61:43 (16:6, 12:10, 18:16, 15:11).
Antri susitiko Upynos krepšininkai ir „Džiugo“ vidurinės mokyklos mokiniai. Mokinių komanda tą dieną žaidė ne pačios stipriausios sudėties, todėl nesugebėjo pasipriešinti Upynos komandai, kuri savo varžovus įveikė gana dideliu skirtumu – 74:51 (14:10, 21:16, 18:10, 21:10).Trečią dieną aikštelėje susitiko „Perkūno“ ir „Žemaitijos pieno“ komandos. „Perkūno“ komanda pralaimėjo rezultatu 46:77 (13:13, 9:14, 17:19, 7:31).
Mokytojų ir Upynos komandos kovojo dėl I vietos pogrupyje. Kova aikštelėje vyko nuo pat pirmųjų rungtynių minučių, pirmaudavo tai viena, tai kita komanda. Pasibaigus pagrindiniam varžybų laikui, rezultatas buvo lygus – 56:56, tad buvo žaidžiamas pratęsimas. Ir tik per pratęsimą sėkmingiau sužaidusi Upynos komanda iškovojo sunkią pergalę rezultatu 71:68 (7:6, 10:16, 14:18, 25:16, 15:12).
Ketvirtą dieną vyko varžybos dėl V–VI, III–IV ir I–II vietų.Pirmos aikštelėje susitiko „Perkūno“ ir mokytojų komandos. Po keturių kėlinukų rezultatas buvo lygus – 56:56. Per pratęsimą geriau sužaidė mokytojų komanda ir rezultatu 67:62 užsitikrino V vietą (14:11, 11:14, 23:8, 8:23, 11:6).
Po šių varžybų vyko tritaškių metimo konkursas. Nugalėtoju tapo Upynos komandos žaidėjas Dalius Grigolius.
Dėl III–IV vietų susitiko tėvų ir mokinių komandos. Šiose varžybose mokiniai įveikė savo priešininkus dideliu skirtumu 87:53 (22:7, 19:15, 24:15, 22:16) ir iškovojo III vietą.
Dėl I–II vietų kovojo „Žemaitijos pieno“ ir Upynos komandos. Rungtynės buvo labai atkaklios. Tačiau istorinę pergalę tą dieną šventė Upynos komanda.
Per turnyro uždarymą sveikinimo žodžius tarė Telšių „Džiugo“ vidurinės mokyklos bendruomenės narys Sigitas Kniuras, kuris pasidžiaugė, kad pagaliau pavyko surengti turnyrą. Jis taip pat padėkojo ir padėkos raštus įteikė „Džiugo“ vidurinei mokyklai ir sporto klubui „Džiugietis“ už pagalbą, rengiant šį turnyrą. Sveikinimo žodį taip pat tarė mokyklos direktorius Mindaugas Sabaliauskas, kuris padėkojo visoms komandos už dalyvavimą ir pasidžiaugė, kad mokyklos bendruomenės tėvų iniciatyva pirmą kartą mokyklos istorijoje buvo suorganizuotas šis turnyras. Po sveikinimo žodžių vyko komandų apdovanojimai.
Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas „Žemaitijos pieno“ komandos žaidėjas Donatas Druktenis. Komandos buvo apdovanotos Telšių „Džiugo“ vidurinės mokyklos bendruomenės įsteigtais diplomais, padėkos raštais, medaliais, o komanda nugalėtoja – pereinamąją taure.