Konferencija „Užimtas jaunimas – sveikas jaunimas“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Konferencija „Užimtas jaunimas – sveikas jaunimas“

Lapkričio 11d. mūsų mokyklos 10a klasės mokiniai buvo pakviesti į Telšių Vincento Borisevičiaus gimnaziją, kurioje vyko konferencija: „Užimtas jaunimas – sveikas jaunimas“. Konferenciją padėkos žodžiu pradėjo mokyklos direktorius R. Ežerskis. Kuris dėkojo už gausiai susirinkusį būrį aktyvaus jaunimo. Konferencijos dalyvius pasveikino Telšių vyskupijos generalinis prelatas J. Šiurys. Kaip didžiulę problemą jaunimo neužimtumą įvardijo Telšių prevencinio poskyrio viršininkas G. Apūkas. Konferenciją atidarė ir juostą perkirpo Žemaitijos psichikos sveikatos centro gydytojas S. Naujokas.
Konferencijoje dalyvavo Telšių Žemaitės ir V. Borisevičiaus gimnazijos II-III klasių mokiniai ir mūsų mokyklos dešimtokai. Jaunimas buvo suskirstyti į grupeles pagal spalvas. Grupelėse buvo aptariamos ir ant popieriaus lapo perteikiamos jų mintys, nuomonės aktualiomis temomis: laisvalaikio praleidimo formos; socialinės problemos ir jų įtaka sveikatai; bažnyčios įtaka jauno žmogaus, kaip asmenybės formavimuisi ir kitos svarbios temos jaunimo užimtumui gvildenti. Kiekviena grupelė savo paruošta pranešimą pristatė viešai. Konferenciją padėkos žodžiu užbaigė V. Borisevičiaus gimnazijos psichologė J. Ignotienė. Pasidžiaugusi puikiais jaunuolių pranešimais, gražiomis idėjomis, padėkojo svečiams ir dalyviams už aktyvų dalyvavimą.

Žemaitijos kolegijos studentė – praktikantė Simona Pociutė