Informacija būsimiems „Džiugo“ vidurinės mokyklos vienuoliktokams @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Informacija būsimiems „Džiugo“ vidurinės mokyklos vienuoliktokams

Kovo 3 d. (ketvirtadienį) 18 val. aktų salėje vyks mokinių ir jų tėvelių susirinkimas. Kviečiame dalyvauti Telšių „Atžalyno“, „Germanto“, „ Ateities“, „Kranto“ vidurinių mokyklų ir Buožėnų, Eigirdžių, Viešvėnų pagrindinių mokyklų dešimtokus ir jų tėvelius.

Programa:

1. Telšių „Džiugo“ vidurinės mokyklos pristatymas. Direktorius M. Sabaliauskas
  2. Vidurinio ugdymo programa ir individualūs planai. Direktoriaus pavaduotoja J. Šalkauskytė
  3. Prašymų mokytis Telšių „Džiugo“ vidurinėje mokykloje priėmimas. Direktoriaus pavaduotoja R. Toleikienė.

Pastabos:

1. Informacija būsimiems vienuoliktokams yra pateikta mokyklos tinklalapyje.
  2. Atsinešti į susirinkimą užpildymus prašymus ir mokinio gimimo liudijimo ar kito asmens dokumento (paso, asmens tapatybės kortelės) kopiją.

Administracija