Gedrimų skyriaus renginiai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Gedrimų skyriaus renginiai

Kovo 4-ąją Gedrimų pradinio ugdymo skyriaus mokykla virto triukšminga prekyviete -  joje vyko šurmuliuojanti Kaziuko mugė. Jaunieji prekybininkai ant stalų pridėjo įvairiausių, pačių pagamintų dirbinių: darbelių iš popieriaus, keramikos, siūlų, karoliukų, kartu su mamytėmis iškeptų skanumynų. Kiekvienas norėjo savo daiktą parduoti, kad užsidirbtų kelis litus ar sulauktų pagiriamojo žodžio. Šventės metu dainavome, minėme mįsles, vaišinomės, juokavome. Vėliau mokiniai klasėse skaičiavo pelną, pasidžiaugė įsigytais rankdarbiais ir gardumynais. Niekas iš mugės neišėjo tuščiomis rankomis.

Gedrimų pradinio ugdymo skyriaus mokiniai labai laukė pavasario. Užgavėnių dieną mokykloje būriavosi persirengėliai, kurie burtais ir žaidimais varė žiemą iš kiemo. Degant pikčiausiai žiemos dvasiai -Morei, mokiniai dainavo ir šoko šokius ,,Graži mūsų šeimynėlė", ,,Meškutė", ,,Šiaudų batai". Kadangi sniego buvo sočiai, galėjo voliotis po pusnis. Po to visi vaišinosi blynais.

I.Beresnevičienė, D.Norkienė