„Džiugiečio“ pergalė sporto šventėje „Startuojam“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Džiugiečio“ pergalė sporto šventėje „Startuojam“

Šių metų spalio 5-12 dienomis Telšių rajono mokinių parlamentas organizavo sporto šventę ,,Startuojam“. Joje galėjo dalyvauti 8-12 klasių mokiniai ir galėjo pasirinkti kokią nori sporto šaką iš 5 siūlomų: krepšinio, tinklinio, stalo teniso, lauko teniso ir orientacinių varžybų. ,,Džiugo“ vidurinės mokyklos mokiniai taip pat nepabijojo ir sudalyvavo krepšinio varžybose, komandą pavadinę ,,Džiugietis“. Mūsų mokyklos krepšininkai Justas Kniuras, Tomas Pagojus, Arnoldas Šiurkus, Vytautas Ubartas, Tadas Juška, Vilius Kerpauskas ir Algirdas Urvakis keturiose varžybose stengėsi iškovoti pergalę. Pirmosiose varžybose ,,Džiugietis“ susitiko su ,,Samogitia“ ir laimėjo rezultatu 48:36. Antrose varžybose jie susitiko su ,,Mantemija“ , kuriose deja pralaimėjo rezultatu 36:41. Trečiose varžybose mūsų krepšininkai iškovojo antrąją pergalę kovoje su komanda ,,Su ciongais“ rezultatu 52:48. Ir galiausiai finale ,,Džiugietis“ susikovė antrą kartą su ,,Mantemija“ ir šį kartą sukaupę visas jėgas, nusiteikę laimėti, džiugiečiai iškovojo pergalę rezultatu 69:103 ir taip iškovojo 1-ają vietą ,,Startuojam“ krepšinio varžybose. Arnoldas Šiurkus tapo pelningiausiu žaidėju, iš viso pelnęs net 63 taškus, nors dalyvavo tik dvejose varžybose. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais. Tikimės, kad ir toliau mūsų mokyklos sportininkai dalyvaus panašiuose renginiuose, garsins mūsų mokyklos vardą ir sėkmingai didins savo medalių kolekciją.

Žymantė Kranauskaitė