Debatų turnyre @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Debatų turnyre

Gegužės 14-15 d. "Džiugo" vidurinės mokyklos debatų komanda Monika Rupšytė, Simona Laurinavičiūtė ir Mantas Skrodenis dalyvavo šalies gimnazijų debatų turnyre, kuris vyko Vilniuje. Bandomajame raunde mūsų komanda garbingoje ir atkaklioje kovoje įveikė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komandą. Puikiai pasirodžiusi komanda bendravo su Debatų centro vadove Virginija Pakšiene, Tešių Žemaitės, Šiaulių Didždvario, Panevėžio, Kauno gimnazijų moksleiviais bei jų mokytojais. Monika, Simona ir Mantas kviečia visus, kurie nori išmokti argumentuoti savo nuomonę, įrodyti savo tiesą, pažinti oratorinio meno paslaptis, jungtis į mokyklos Debatų klubą. visi norintys gali jau dabar registruotis istorijos 316 kabinete. Jūsų laukia nauji draugai, naujos pažintys ir neišdildomi įspūdžiai.