Debatų Kalėdinis turnyras Gabijos gimnazijoje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Debatų Kalėdinis turnyras Gabijos gimnazijoje

„Džiugo“ vidurinės mokyklos Debatų klubo nariai Kamilė Sysojevaitė, Kamilė Krauzaitė, Radvilė Kaminskytė, Vytautas Lukoševičius, Deimantė Lapinskaitė, Julius Riepšas, Eimantė Kažukalovaitė, Gabrielė Mendeikaitė dalyvavo Kalėdiniame Debatų turnyre Mažeikių Gabijos gimnazijoje. Debatų tema: Kalėdos – gražiausia metų šventė. Mūsų komandos kovojo prieš turnyro šeimininkus bei Žemaitės gimnazijos komandas. Ypač gerai sekėsi Kamilei Krauzaitei ir Kamilei Sysojevaitei. Jos pateko į finalą, kuriame dalyvavo geriausiai turnyre pasirodę moksleiviai. Moksleiviai buvo apdovanoti įvairiais prizais ir saldžiaisiais siurprizais. Moksleiviai įgijo patirties debatuose, ruošiant kalbas už „teigiančiuosius“ ir „neigiančiuosius“, formuluojant klausimus varžovams, atsakant į jų pateiktus klausimus. Įgytą patirtį moksleiviai panaudos mokyklos debatų čempionate, kuriame jau ryškėja lyderiai, tarp kurių yra Kalėdiniame turnyre dalyvavusių moksleivių.