Anglų kalbos pamoka parodų salėje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Anglų kalbos pamoka parodų salėje

Nusprendusi su menu integruotą anglų kalbos pamoką pravesti ne klasėje, o Telšių parodų salėje, neapsirikau. Po penkių pamokų atskubėjusius mus pasitiko dailininkas, vyr. metodininkas Petras Šaulys, kuris pasidžiaugė gražia iniciatyva, pristatė ekspoziciją bei VDA Telšių dailės fakulteto siūlomas studijas. Grupelėmis ir individualiai apžiūrėję eksponatus, tarp kurių buvo tapybos, fotografijos, skulptūros ir juvelyrikos darbų, mokiniai atliko anglų kalbos užduotį – išsirinko jiems labiausiai patikusį meno kūrinį, jį apibūdino pagal pateiktus kriterijus ypatingą dėmesį skirdami aktyviajam žodynui. Mokiniai mėgavosi neformalia mokymo(si) aplinka, turėjo galimybę žinias pritaikyti praktiškai, susieti jas su realiu gyvenimu. Pamoką stebėjusi direktoriaus pavaduotoja Romualda Galinauskienė džiaugėsi įgyvendinta idėja, kuri mokiniams buvo naudinga švietimo, profesinio rengimo bei dalykine prasmėmis. Daugumai mano grupės dvyliktokų tai buvo pirmasis apsilankymas šioje institucijoje, bet, tikiuosi, ne paskutinis.

Anglų kalbos mokytoja Rasa Blaževičienė