Anglų kalbos meninio skaitymo konkursas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Anglų kalbos meninio skaitymo konkursas

Imant prisipildo rieškučios, duodant – širdis.
Margaret Semann

Gitaristai Nugalėtojai Rugilė

Melodingais gitarų akordais mūsų mokykloje  kovo 16 d., trečiadienį, prasidėjo 9 – 11 klasių anglų kalbos meninio skaitymo konkursas, kvietęs visus, neabejingus draugystės ir meilės temai, prabilti eilėmis. Popietė prisipildė meniškais ir artistiškais dalyvių pasirodymais bei šmaikščiu konkurso vedėjų, vienuoliktokų Ievos ir Edvino, rungtyniavimu žymių žmonių citatomis apie meilę. Pabaigoje kompetentinga komisija iš kiekvienos klasių grupės išrinko skaitovus, kurie mūsų mokyklai atstovaus Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijoje balandžio mėnesį. Tai – Justas Kniuras, 9a klasė, meninė 10a klasės mokinių Godobertos Gumbakytės, Ernestos Neštaitės ir Severinos Kazlauskaitės kompozicija ir Dileta Simanauskaitė iš 11g klasės. Linkime jiems sėkmės!

Anglų kalbos mokytojos
Rasa Blaževičienė ir Indrė Benikienė