2011 m. Telšių rajono moksleivių 8X8 futbolo varžybos @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

2011 m. Telšių rajono moksleivių 8X8 futbolo varžybos

2011 m. rugsėjo mėnesį vyko Telšių rajono mokinių futbolo 8X8 futbolo varžybos kuriose dalyvavo 8 komandos: Telšių „Atžalyno“, „Germanto“ pagrindinės mokyklos, V. Borisevičiaus, Žemaitės gimnazijos, „Džiugo“ vidurinė, Telšių rajono Nevarėnų, Tryškių L. Pelėdos vidurinės mokyklos ir Telšių regioninis profesinio mokymo centras.

Varžybos vyko rato sistema. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Iš pogrupių į tolimesnį etapą pateko po dvi komandas. Iš A pogrupio į sekantį etapą pateko „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos ir Tryškių L. Pelėdos vidurinės mokyklos komandos. Iš B pogrupio  -  „Džiugo“ vidurinė mokykla ir Telšių regioninis profesinio mokymo centras.
Rugsėjo 27 d. Telšių „Ateities“ pagrindinės mokyklos stadione vyko atkrintamosios varžybos. Dėl patekimo į finalą kovas pradėjo Telšių regioninio profesinio mokymo centro ir „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos komandos. Rezultatu 2:1 šiose varžybose pergalę šventė Telšių regioninis profesinio mokymo centras. Antroje dvikovoje susitiko Telšių rajono Tryškių L. Pelėdos ir „Džiugo“ vidurinių mokyklų komandos. Šiose varžybose rezultatu 2:0 pergalę iškovojo „Džiugo“ vidurinės  mokyklos komanda.
Rugsėjo 28 d. dėl 3 – 4 vietų susitiko Telšių rajono Tryškių L. Pelėdos vidurinės mokyklos komanda (vadovas Saulius Statkus) ir „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos futbolininkai (vadovė Inga Mikienė). Po atkaklios kovos rezultatu 3-1 pergalę šventė „Atžalyno“ pagrindinė mokykla.
Finale susitiko „Džiugo“ vidurinės mokyklos (vadovas Vacys Butkus) ir Telšių regioninis profesinio mokymo centro (vadovas Rimvydas Šiaudkulis) komandos. Deja, šiose rungtynėse didesnės intrigos nebuvo. „Džiugo“ komanda įveikė savo varžovus rezultatu 7:0 ir tapo 2011 m. Telšių rajono moksleivių 8X8 futbolo varžybų nugalėtojais.

Pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus taure, medaliais. Geriausiems komandų žaidėjams  D. Jonušui („Džiugo“ vidurinė mokykla), E. Budriui (Telšių regioninis profesinio mokymo centras), M. Vasiliauskui („Atžalyno“ pagrindinė mokykla) ir V. Zamarui (Tryškių L. Pelėdos vidurinė mokykla) įteikti asmeniniai prizai.