„Tautos svetainė 2011” @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Tautos svetainė 2011”

Mieli moksleiviai ir kiti bendruomenės nariai,

Kaip ir kasmet mūsų interneto svetainė dalyvauja Švietimo Tinklas nominacijoje „Tautos svetainė 2011” tarp visų Lietuvos mokyklų interneto svetainių. Nominacijos nugalėtoją išrenka mokyklos bendruomenė, kuri daugiausiai išsiųs sms žinučių už savo mokyklos svetainę.

Todėl labai prašom nelikti abejingiems ir balsuoti už Mūsų svetainę www.dziugas.w3.lt

Nominacijos rėmėjų prizai

• Nominacijos „Tautos svetainė 2011” nugalėtojui piniginis prizas 1000 Lt, įsteigė TEO LT, AB
  • Švietimo informacinių technologijų centras skirs nešiojamąjį kompiuterį ir multimedijos projektorių. Smulkesnė informacija www.tinklas.lt (Mūsų svetainė I dalyvių grupėje)