„SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“

sve2

Telšių „Džiugo“ vidurinė mokykla, siekdama populiarinti sveikos gyvensenos idėjas tarp jaunesniųjų klasių mokinių, daugelį metų organizuoja konkursą “Sveikuolių sveikuoliai”. Šiuo projektu siekiama padėti mokiniams formuoti sveikos gyvensenos įpročius ir sudaryti sąlygas jiems tenkinti saviraiškos poreikius.

Konkursas “Sveikuolių sveikuoliai” vyko spalio 22 dieną, dalyvavo 3-4 klasių ir Gedrimų skyriaus komandos. Renginį vedė mokytoja V. Beržienė, jai talkino mokytojas V.Butkus, kuris ir yra šio projekto iniciatorius. Kiekviena komanda buvo paruošusi namų darbą-prisistatymą. Be namų darbo neliko ir tėveliai. Jie kartu su savo vaikais ruošė sveikuoliškus patiekalus, darė darbelius iš vaisių ir daržovių. Visi darbeliai buvo eksponuojami per renginį aktų salėje. Renginio organizatoriai negalėjo atsistebėti tėvelių išradingumu, noru dalyvauti šiose varžytuvėse. Geriausių darbelių autoriai buvo apdovanoti. Mokiniai taip pat varžėsi estafečių rungtyse, sprendė testus, teikė pirmąją pagalbą draugui, atsakinėjo į klausimus, kuriuos paruošė „Žemaitijos pieno“ atstovas dėdė Laimonas, kuris po kiekvieno teisingo atsakymo įteikdavo po skanią „Žemaitijos pieno“ dovanėlę. Sirgaliai klasėse piešė renginio rėmėjų „Žemaitijos pieno“ – gaminių reklamą. Komisija, susumavusi visus taškus, paskelbė rezultatus. Pirmąją vietą užėmė 4a klasės mokiniai (mokytoja V.Beržienė), antrąją vietą užėmė Gedrimų skyriaus mokiniai (mokytojos I. Beresnevičienė ir D. Norkienė), o trečiąją vietą – visos kitos komandos (3a, 3b, 3c, 4b, 4c). Komandos buvo apdovanotos rėmėjų dovanomis. Mokiniams tokie renginiai labai patinka, suteikia daug naudingų žinių, verčia susimąstyti, kaip turime saugoti savo brangiausią turtą – sveikatą.

Soc. pedagogė A. Lapinskienė