Paminėta Tolerancijos diena @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Paminėta Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. „Džiugo“ vidurinė mokykla (viena iš daugiau nei 500 Lietuvos mokyklų) dalyvavo pilietinėje akcijoje „Tolerancijos apyrankė“, kurios tikslas – išsiaiškinti ir prisiminti žodžio tolerancija reikšmę, aptarti su mokiniais, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje.

Per etikos pamokas 7-11 kl. mokiniai nėrė apyrankes (nunerta 500 apyrankių), pasikalbėjo apie toleranciją, tolerancijos – netolerancijos pavyzdžius ir Tarptautinės tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios – minėjimą Lietuvoje, ruošė skrajutes su trumpa informacija apie šią dieną. Apyrankės prieš pirmąją pamoką buvo išdalintos mokyklos bendruomenei.

Prie istorijos kabineto (213) išleistas stendas ir mokiniai gali susipažinti su istoriniais faktais apie toleranciją, filosofų mintimis apie šią sąvoką bei tolerancijos taisyklėmis.

Etikos mokytoja Vilma Žutautienė