Literatūrinio konkurso laureatė @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Literatūrinio konkurso laureatė

Ligita 10 a klasės moksleivė Ligita Braškytė literatūriniame konkurse „Septintoji kalva“ tapo laureate. Džiaugiamės, kad jau septintus metus vykstančiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos moksleivė Ligita. Ji – meniška siela, kuri valdo plunksną ir sugeba kurti įtempto siužeto prozinius kūrinius. Jos novelė „Praeities šydas“ neliko nepastebėta komisijos narių, dėl jos kilo daug diskusijų, o komisijos pirmininkas poetas Vytautas Stulpinas negailėjo pagyrų ir išskyrė svarbiausius novelės bruožus: dramatiškumą bei įtemptą siužetą apie totalitarinius Telšius.

Šioje apdovanojimų popietėje šilumą skleidė Žemaitijos kolegijos muzikos fakulteto studentai bei Telšių muzikos mokyklos mokytoja Raminta Šukytė, kurie atliko nuostabius kūrinius.

Daugelį prizinių vietų užėmė Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazistai. Tačiau Ligita nenusimena ir kurti nenustos, o ateityje galbūt taps žymia žurnaliste, nes to jai linkėjo komisijos pirmininkas.

Telšių „Džiugo“ vidurinės mokyklos mokinė Godoberta Gumbakytė