Kovo 11-osios dienos paminėjimas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Kovo 11-osios dienos paminėjimas

valatka1 Kovo 9d. mokykloje sulaukėme garbaus svečio – Kovo 11-osios akto signataro, publicisto, ,,Lietuvos ryto“ dienraščio vyr.redaktoriaus pavaduotojo Rimvydo Valatkos. Svečias vedė istorijos pamokas vienuoliktokams ir dvyliktokams. Mokiniai galėjo išklausyti R.Valatkos pamąstymų apie Kovo 11-osios akto prasmę. Išgirdo tai, ko nei viename vadovėlyje nebūtų perskaitę ir paliko daug klausimų pamąstymui.

Per trečią pamoką signataras susitiko su mažiausiais džiugiečiais, atsakinėjo į jų klausimus. Po jos visa mokyklos bendruomenė rinkosi į aktų salė, kur visi kartu giedojo Lietuvos himną, išklausė R.Valatkos trumpo pranešimo ir gražių sveikinimų bei palinkėjimų.

Po tokio prasmingo pusdienio, svečias su mokyklos istorijos mokytojais ir būreliu mokinių išvyko į ,,Atžalyno“ vidurinę mokyklą, kur dalyvavo metodinėje-praktinėje konferencijoje ,,Kovo 11-oji prisikėlusi pavasariui Lietuva“.