Europos kalbų diena „Džiuge“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Europos kalbų diena „Džiuge“

Europos kalbų dienai paminėti skirtas renginys vyko rugsėjo 28 dieną. Mokykloje buvo organizuotos šmaikščios anglų, vokiečių, rusų ir prancūzų kalbų  pamokos: mokiniai kalbėjo greitakalbes, sprendė kryžiažodžius, žaidė žaidimus, dainavo dainas, rinko gražiausią žodį. Užsienio kalbų pamokose jie susipažino su Europos kultūra, kalbomis bei simboliais. Šiais metais mokyklos erdvės buvo papuoštos Europos valstybių vėliavėlėmis, mokinių dėmesį traukė fojė stovintis netradicinis medis, ant kurio lapelių surašyti pasisveikinimai įvairiomis kalbomis.  Visos įsimintinos akimirkos buvo įamžintos naujame, specialiai Europos kalbų dienai išleistame sienlaiškyje.
Šventėje dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Užsienio kalbų mokytojų metodinė grupė suorganizavo jau tradicine tapusią popietę, kur visų dalykų mokytojai galėjo parodyti savo užsienio kalbų žinias, atlikdami įvairias užduotis: versdami patarles ir sentencijas, dainuodami dainas įvairiomis kalbomis. Popietėje mokytojai gavo ramunės lapelių, ant kurių buvo surašytos gražiausios žymių Europos žmonių  mintys. Visus pasveikino rusiškai sudainuota dvyliktokių daina ,,Mes jums linkim laimės“.

Ernesta