DEBATAI „DŽIUGO“ VIDURINĖJE MOKYKLOJE @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

DEBATAI „DŽIUGO“ VIDURINĖJE MOKYKLOJE

d2

d1Gegužės 12 dieną mokykloje vyko debatai tema „Ar tikrai reikia kovoti su rūkymu?“ Debatuose dalyvavo „Žemaitės“ gimnazijos ir „Džiugo“ vidurinės mokyklos komandos. Debatuodami dėl vieno ar kito teiginio mokiniai buvo suskirstyti į komandas – teigiančiąją ir neigiančiąją. „Džiugo“ vidurinės mokyklos komanda turėjo užduotį patvirtinti teiginį, kad neverta kovoti su moksleivių rūkymu, o „Žemaitės“ gimnazijos komanda – turėjo šį teiginį paneigti. Moksleiviai išsakė savo argumentuotą nuomonę, taip pat turėjo ją apginti. Abiejų mokyklų moksleiviai pateikė svarių argumentų apie rūkymo priežastis, žalą žmogui, gamtai ir visuomenei, kad kovoti su rūkymu reikia kompleksinėmis priemonėmis: ne tik branginti cigaretes, drausti rūkyti bei bausti, bet ir ugdyti brandžią asmenybę gebančią atsispirti aplinkos įtakai skatinančiai pradėti rūkyti.

Tokio pobūdžio renginys mokykloje vyko pirmą kartą. Džiaugiamės moksleiviais, kurie nepabijojo dalyvauti debatuose ir atsakingai tam ruošėsi. Dėkojame mūsų mokyklos moksleiviams: Agnei Bušeckytei 8c kl., Ernestai Bagužaitei 11a kl., Marijai Masiliauskytei 11a kl., Gabrielei Sasnauskaitei 11a kl., Gintarei Jonkutei 11a, Monikai Nutautaitei 11a, Renatai Andrušaitytei 11 d kl.

Soc. pedagogės I.Stonienė, A. Lapinskienė

d3 d4