ANGLŲ KALBOS VIKTORINA „WINTER TIME“ (liet. „ŽIEMA“) @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

ANGLŲ KALBOS VIKTORINA „WINTER TIME“ (liet. „ŽIEMA“)

Gruodžio 15 dieną mūsų mokykloje vyko smagi anglų kalbos viktorina 8 – 9 klasių mokiniams „Winter time“ (liet. „Žiema“). Joje dalyvavo septynios žiemiškai nusiteikusios moksleivių komandos, paruošusios prisistatymą bei atsivedusios gausias palaikymo pajėgas. Varžytis teko aštuoniose rungtyse, kurioms atlikti reikėjo vikrumo, gerų anglų kalbos žinių žiemos tema ir komandinio darbo. Be abejo, neapsieita be skambių kalėdinių dainų. Dalyvius vertino garbinga komisija, kuri renginio pabaigoje visas komandas apdovanojo garbės raštais. Garbingą III vietą užėmė 9d klasės „X-mas United“ (liet. „Susibūrę Kalėdoms“) komanda, II vietą iškovojo 8c klasės „Dwarves“ (liet. „Nykštukai“), o 9a klasės atstovai, pasivadinę „Snowflakes“ (liet. „Snaigėmis“) buvo paskelbti šių metų geriausi. Toks renginys mokykloje vyko pirmą kartą, tačiau labai tikimės, jog jis taps tradiciniu žiemos pranašu mūsų mokyklos bendruomenei.

Nugalėtojai 8b Snowmen Kapitonų rungtis 8a Frozen Teens

Daugiau nuotraukų rasite Fotoalbume…

Anglų kalbos mokytojos
Indrė Benikienė, Rasa Blaževičienė