Parama Gimnazijai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Parama Gimnazijai

Esame dėkingi už geranoriškumą ir paramą, kurią suteikiate gimnazijai skirdami 2 procentus nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio sumos.

Praėjusiais metais surinkome 866,37 eurus. Gimnazijos tarybos sprendimu lėšas skirsime kabinetų langų roletų atnaujinimui. Taip pat ir toliau, su Jūsų pagalba, gerinsime mokinių buvimo gimnazijoje aplinką, darydami ją patrauklesne, saugesne ir labiau pritaikytą visapusiškam mokinių augimui.

Todėl, kaip ir kasmet, kviečiame paremti „Džiugo“ gimnaziją. Jūsų supratimas ir parama yra labai reikalinga pagalba.

Norėdami skirti paramą elektroniniu būdu, tai galite atlikti per savo internetinę bankininkystę arba paspaudę šią nuorodą. Užpildę ruošinį FR0512, jį persiųskite Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Skirdami paramą ne elektroniniu būdu, turite atsispausdinti prašymo FR0512 formą, užpildyti bei pasirašyti ir išsiųsti paštu arba nunešti į Telšių apskrities VMI (Birutės g. 5a, Telšiai).

Paramos gavėjas: Telšių „Džiugo“ gimnazija. Paramos gavėjo kodas: 290555270.
Adresas: Sedos g. 29, LT – 87113 Telšiai.

Jeigu iškilo klausimų, skambinkite tel. (8 444) 60 234.

Ačiū už Jūsų gerumą.

Gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas