Džiaugiamės mūsų mokinių kūryba @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Džiaugiamės mūsų mokinių kūryba

Š.m. vasario 28 d. miesto dailės mokykloje vyko Telšių rajono mokinių 25-oji dailės olimpiada „Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus“. Olimpiadoje dalyvavo mūsų gimnazijos mokinės: Vilija Jokšaitė, Ia kl., Augustė Kairytė, Id kl., Erdvilė Tenytė, Id kl. Puikūs mokinių kūrybiniai darbai ir džiuginantys pasiekimai – Erdvilė laimėjo antrąją vietą, o Augustė – trečiąją! Sveikiname visas dalyvavusias, kūrusias, laimėjusias mokines!

Kovo 25 d. vyko dailės brandos egzaminas, kuriame kandidatai pristatė savo kūrybinius darbus. Mūsų mokinė Beatričė Užpalytė, IVd kl., sukūrė tapybos darbą „Užrakinta siela“ ir sėkmingai išlaikė egzaminą.

Kviečiame pasidžiaugti ir pasigrožėti visais mūsų mokinių kūrybiniais darbais parodoje, veikiančioje Telšių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriuje (Žemaitės g. 14, II- III aukštuose). Paroda vyks iki š.m. balandžio 19 d.

Dailės mokytoja Gražina Raudonienė