Mokykla žiemą
Gimnazijos 40-etis

Sportiniai pasiekimai

Sveikiname sporto varžybų  nugalėtojus ir prizininkus:

2016/2017 mokslo metai

1. Gimnazijos šaudymo komanda (Bernytė E., IIa,  Kenstavičius N., IIc, Mikštaitė S.,  IIa, Sabaliauskas D., IIa) Telšių rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybose, skirtose Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, užėmė III vietą.

 

2015/2016 mokslo metai:

1. Gimnazijos futbolo komanda (Darbutas M., IIa,Rudokas A., IIb, Jasiulis M., IIIc, Jasiulis D., IIIc, Gaurylius M., IIe, Bukauskas D., IVc, Sinkevičius  L., IVe, Kasparavičius V., IVf, Valauskas L., IVf, Gembutas E., Ic, Sadauskas E., Ic, Budginas M, IIc, Vasiliauskas N., IIIc, Rumbutis D., IVa) Telšių rajono moksleivių 8×8 futbolo varžybose užėmė I vietą.

2. Gimnazijos šaudymo komanda (Bernytė E., Ia, Petreikytė M., Ic, Kenstavičius N., Ic, Vaičaitis T., IIe.) Telšių rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybose, skirtose Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, užėmė II vietą.

3. Gimnazijos vaikinų krepšinio komanda (Sabaliauskas D., Ia, Dužinskis V., Ia, Balčius E., Ib, Mosejūkas O., Id, Drazdauskas A., Id, Andrijauskas E., Id, Stonkus M., Id, Kislauskas A., Id, Skvirblis M., If.) Telšių rajono moksleivių krepšinio varžybose I vietą.

2014/2015 mokslo metai:

1. Gimnazijos futbolo komanda (Darbutas M., Ia,Rudokas A., IIb,Mingėla P., IIb,Jasiulis M., IIc,Jasiulis D., IIc, Gaurylius M., IIe, Bukauskas D., IIIc, Sinkevičius L., IIIe, Kasparavičius V., IIIf,Valauskas L., IIIf, Stonkus E., IVb, Raubutas E., IVd, Petrulis M., IVe, Staponkus R., IVe) Telšių rajono moksleivių 8×8 futbolo varžybose  užėmė I vietą.

2.  Gimnazijos mergaičių krepšinio komanda (Garbinčiūtė P., Ia, Kukanauzaitė R., Ia kl., Lileikytė S., Ia kl., Šimkutė K., Ia kl., Vitkutė G., Ia kl., Regelskytė G., Ib kl., Fokinaitė G., Ic kl., Vygaudaitė A., Ic kl.) Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio Telšių rajono moksleivių krepšinio varžybose užėmė I vietą, Telšių zonos varžybose užėmė III vietą.

3. Gimnazijos šachmatų komanda (J. Enkus, IIb, I. Bertavičiūtė, IVa, K. Vasiliauskaitė, IVb, G. Rimkūnaitė IVe) Telšių rajono moksleivių komandinėse šachmatų varžybose užėmė III vietą.

4. I. Bertavičiūtė, IVa kl., Telšių rajono moksleivių asmeninėse šachmatų varžybose užėmė III vietą.

5. K. Vasiliauskaitė, IVb kl., Telšių rajono moksleivių asmeninėse šachmatų varžybose užėmė II vietą.

 

2013/2014 mokslo metai:

1. Gimnazijos futbolo komanda Telšių rajono moksleivių 8×8 futbolo varžybose užėmė I vietą;

2. Zaveckaitė Agnė, IVa kl.,, 2013 m. spalio 8 d. rajono moksleivių bėgimo varžybose, skirtose Europos judėjimo savaitei paminėti, 500 m bėgimo rungtyje užėmė I vietą;

3.Stonkus Eimantas, IIIb kl.,, 2013 m. spalio 8 d. rajono moksleivių bėgimo varžybose, skirtose Europos judėjimo savaitei paminėti, 1000 m bėgimo rungtyje užėmė III vietą;

4. Gimnazijos kepšinio komanda (Dacys D., Ia kl., Enkus J.Ib kl., Kekys E., Ib kl., Varkalis L., Ib kl., Jančauskas M., Ic kl., Kybartas N., Id kl., Gaurylius M., Ie kl., Kesminas L., Ie kl., Gaižauskas S., Ie kl., Tunaitis R., I e kl., Vaičiulis E., II a kl.)  moksleivių zoninėse krepšinio varžybose iškovojo II vietą.

2012/2013 mokslo metai:

1.  Drimba Matas, IVc kl., rajono moksleivių  lengvosios atletikos uždarymo varžybose 250 m bėgimo rungtyje užėmė I vietą, 1500 m bėgimo rungtyje – II vietą.

2. Gaižauskas Martymas, IIIb kl., rajono moksleivių  lengvosios atletikos uždarymo varžybose rutulio stūmimo rungtyje užėmė II vietą.

3.  Kožickis Mažvydas, IVd kl., rajono moksleivių  lengvosios atletikos uždarymo varžybose 250 m bėgimo rungtyje užėmė III vietą.

4. Telšių rajono moksleivių (gim. 1997 m. ir jaunesni) krepšinio varžybose gimnazijos komanda (Jančauskas M. (8c kl.), Kavaliauskas V. (Ia kl.), Lukoševičius V. (Ia kl.), Mingėla P. (8b kl.), Kekys E. (8b kl.), Varkalis L. (8b kl.),  Rubežius M.  (Ia kl.), Vaičiulis E. (Ia kl.), Narmontas T. (Ib kl.), Kybartas A. (Ib kl.),  Lileikis T. (Id kl.)  iškovojo III vietą.

 

2011/2012 mokslo metai:

1. Mokyklos vaikinų futbolo komanda (Gaižauskas M., 10b, Kenstavičius E., 10c, Jonušas D., 11c, Vasiukas R., 11f, Sabutis E., 12a, Jonušas D., 12b, Druna H., 12e, Dokšas D., 12e, Žilinskas D., 12e, Savickis M., 12f, Kasparavičius M., 12g) Telšių rajono mokinių futbolo 8X8 varžybose iškovojo I vietą.

2. Lakštinis Justas, 8b kl.,  rajono moksleivių  lengvosios atletikos varžybose 250 m bėgimo rungtyje užėmė I vietą.

3. Drazdauskas Paulius, 9c kl., rajono moksleivių  lengvosios atletikos varžybose rutulio stūmimo rungtyje užėmė I vietą.

4. Zaveckaitė Agnė, 10a kl., rajono moksleivių  lengvosios atletikos varžybose 1000 m bėgimo rungtyje užėmė I vietą.

5. Drimba Matas, 11c kl., rajono moksleivių  lengvosios atletikos varžybose 1500 m bėgimo rungtyje užėmė I vietą, 250 m bėgimo rungtyje – III vietą.

6. Ubartas Žygimantas, 12a kl., rajono moksleivių  lengvosios atletikos varžybose 250 m bėgimo rungtyje užėmė I vietą, rutulio stūmimo rungtyje – III vietą.

7. Jonušas Dovydas, 12b kl., rajono moksleivių  lengvosios atletikos varžybose 1500 m bėgimo rungtyje užėmė II vietą.

8. Sieba Antanas, 12d kl., rajono moksleivių  lengvosios atletikos varžybose 250 m bėgimo rungtyje užėmė II vietą.

9. Zalepūga Domantas, 8b kl., rajono moksleivių  lengvosios atletikos varžybose 250 m bėgimo rungtyje užėmė III vietą.

10. Mikalauskas Tadas, 8b kl. rajono moksleivių  lengvosios atletikos varžybose rutulio stūmimo rungtyje užėmė III vietą.

11. Pociutė Rita, 10b kl. rajono moksleivių  lengvosios atletikos varžybose rutulio stūmimo rungtyje užėmė III vietą.

12. Telšių rajono moksleivių 5X5 futbolo varžybose mokyklos komanda (Gaurylius M. (7a kl.), Kikilas D.(7a kl.), Mingėla P. (7b kl.),Tunaitis R. (7a kl.), Kekys E. (7b kl.),  Jasiulis M., (7c kl.) Jasiulis D. (7c kl.), Vasiliauskas N. (7c kl.)) iškovojo I vietą.

13. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mažojo futbolo 5X5 varžybose mokyklos komanda (Gaurylius M. (7a kl.), Kikilas D.(7a kl.),  Mingėla P. (7b kl.),  Jasiulis M., (7c kl.) Jasiulis D. (7c kl.), Vasiliauskas N. (7c kl.)) iškovojo I vietą.

14. Rajono komandinėse šachmatų varžybose mokyklos komanda (Sajatauskas I. (7c kl.), Bertavičiūtė I. (9a kl.), Bertavičius V. (10c kl.), Rimkūnaitė G. (12a kl.)) užėmė III vietą.

15. Telšių rajono moksleivių (gim. 1996 m. ir jaunesni) krepšinio varžybose mokyklos komanda (Jančauskas M. (7c kl.), Gudžiūnas V. (8a kl.), Vitkus Š. (8a kl.), Kazlauskas A. (8d kl.), Beresna E. (9a kl.), Gusarovas D. (9a kl.), Kavaliauskas V. (9a kl.), Lukoševičius V. (9a kl.), Kerpauskas A. (9c kl.), Fokinas K. (9c kl.)) iškovojo I vietą.

16. Telšių rajono moksleivių tinklinio varžybose mokyklos komanda (Gaižauskas M. (10b kl.), Drimba M. (11c kl.), Varpiotas G. )11c kl.), Judeikis M. (11d kl.), Kožickis M. (11d kl.), Žigutis K. (11d kl.), Pagojus T. (11f kl.), Ubartas Ž. (12a kl.)) iškovojo III vietą.

17. Telšių rajono moksleivių virvės traukimo varžybose mokyklos komanda iškovojo I vietą.

2010/2011 mokslo metai:

1. 2010 m. rajono mokinių finalinėse kvadrato varžybose mokyklos komanda (Gaurylius M., 6a kl., Tunaitis R., 6a kl., Kikilas D., 6a kl., Varkalis L., 6b kl., Kekys E., 6b kl., Pagojus T., 6b kl.,  Mockaitis P., 6b kl., Jančauskas M., 6c kl., Jasiulis D., 6c kl., Jasiulis M, 6c kl., Vasiliauskas N., 6c kl.) iškovojo prizinę II vietą.

2. Telšių rajono moksleivių mažojo futbolo 5X5 varžybose mokyklos komanda (Gaurylius M., 6a kl, Vasiliauskas Nerijus, 6c kl.,  Rumbutis D., 7a  kl., Sabutis O., 7c kl., Valauskis L., 7c kl., Valauskis A., 8a kl., Pamiškis L., 8b kl., Stonkus E., 8c kl., Dobrovolskis O., 8d kl.)  iškovojo III vietą.

3. Rajono pradinių klasių mokinių finalinėse kvadrato varžybose mokyklos pradinių klasių komanda (Andrijauskaitė A., 3b kl., Jančauskas K., 3b kl., Balsytė A., 4a kl., Abramavičiūtė S., 4a kl., Klovaitė B., 4a kl., Gembutas E., 4a kl., Janušauskaitė G., 4a kl., Petrulionis D., 4a kl., Vaičaitytė I., 4b kl., Milašius O., 4c kl., Sadauskas E., 4c kl., Šiaulis V., 4c kl., Abelkis G., 4c kl.)  iškovojo II vietą.

4. Kalėdinio krepšinio turnyro 3X3 varžybose  mokyklos komanda (Kniuras J., 9a kl., Majus H., 9d kl., Ubartas V., 10a kl.,  Šiurkus A., 10c kl.)  ir iškovojo I vietą.

5. Rajono moksleivių komandinėse šachmatų varžybose mokyklos komanda (Sajatauskas I., 6c kl., Bertavičiūtė I., 8a kl., Sabaliauskis Martynas, 8d kl., Bertavičius V., 9c kl., Rimkūnaitė G., 11 kl.) užėmė I vietą.

6. Bertavičius Vytautas, 9c kl., asmeninėse rajono moksleivių šachmatų varžybose užėmė I vietą.

7. Bertavičiūtė Irmantė, 8a kl., asmeninėse rajono moksleivių šachmatų varžybose užėmė II vietą.

8. Sabaliauskis Martynas, 8d kl., asmeninėse rajono moksleivių šachmatų varžybose užėmė III vietą.

9. Rajono mokinių krepšinio (gimusių 1995 m. ir jaunesni) varžybose mokyklos komanda (Kazlauskas A., 7d kl., Dobrovolskas O., 8d kl., Kerpauskas A., 8d kl., Kniuras J., 9a kl., Gaižauskis M., 9b kl., Čiutys M., 9b kl., Gailius V., 9b kl., Jankauskas D., 9b kl., Majus H., 9d kl., Urvakis A., 10b kl.) iškovojo I vietą.

10. Vaičikauskas Ovidujus, 7c kl., rajono sprinto dienos varžybose 30 m barjerinio bėgimo varžybose iškovojo I vietą.

11. Vasiliauskas Nerijus, 6c kl. rajono sprinto dienos varžybose 30 m barjerinio bėgimo varžybose iškovojo II vietą, 300 m bėgime – III vietą.

12. Jasiulis Martynas, 6c kl. rajono sprinto dienos varžybose 30 m barjerinio bėgimo varžybose iškovojo III vietą, 300 m bėgime – II vietą.

13. Mokyklos virvės traukimo komanda  (Rupšys D., 10c, Kaktys G., 11e, Jakomas T., 11f, Lukauskas R., 12a, Jakštys K., 12a, Navickas R., 12a, Lakštinis G., 12b, Savickytė S., 12d, Zaveckas M., 12d)  moksleivių virvės traukimo varžybose iškovojo II vietą.

14. Rainys Mantas., 11d klasė, rajono šuolininko dienos varžybose iškovojo I vietą.

15. Zaveckaitė Agnė., 9a klasė, rajono šuolininko dienos varžybose iškovojo III vietą.

16. Mokyklos komanda (Bertavičiūtė I., 8a kl., Bertavičius V., 9c kl., Rimkūnaitė G., 11a kl., Trakys R., 11a kl.) rajono moksleivių komandinėse šaškių varžybose užėmė I vietą.

17. Trakys Robertas, 11a kl. rajono moksleivių asmeninėse šaškių varžybose užėmė I vietą.

18. Bertavičius Vytautas, 9c kl. rajono moksleivių asmeninėse šaškių varžybose užėmė II vietą.

19. Rimkūnaitė Gintarė, 11a kl. rajono moksleivių asmeninėse šaškių varžybose užėmė II vietą.

20. Mokyklos komanda (Sinkevičiūtė E., 9c kl., Ubartas Ž., 11a kl., Kranauskaitė Ž., 11b kl., Jonušas D., 11b kl., Dukštaitė V., 11c kl., Sieba A., 11d kl., Stalmokaitė E., 11f kl., Savickis M., 11f kl.) rajono moksleivių mišriose kroso estafečių varžybose iškovojo I vietą.

21.  Rajono moksleivių krepšinio varžybose mokyklos komanda ( Kerpauskas V., 10b kl., Kniuras J., 9a kl., Čiutys M., 9b kl., Majus H., 9d kl., Urvakis A., 10b kl., Ubartas V., 10a kl., Šiurkus A., 10c kl., Žilius P., 11c kl., Visockas L., 11g kl.,, Gečas Ž., 12 a kl.,   Navickas R., 12a kl.) iškovojo I vietą.

2009/2010 mokslo metai:

1.2009 metų rudens rajono lengvosios atletikos varžybose:

I vietos laimėtojai:

  • Edvinas Beresna, 7a – 300 m bėgimo rungtyje,
  • Vidas Lileikis, 8c – 800 m bėgimo rungtyje,
  • Ignius Šalkauskis, 9a – ieties metimo ir disko metimo rungtyse.

II vietos laimėtojai:

  • Eglė Skiotytė, 7c – 300 m bėgimo rungtyje,
  • Paulius Drazdauskas, 7d – ieties metimo ir disko metimo rungtyse.

III vietos laimėtojas:

  • Žygimantas Ubartas, 10a – ieties metimo rungtyje.

2. Rajono mokinių stalo teniso komandinėse ir asmeninėse varžybose iškovotas III vietas:

  • Berniukų komanda;

Asmeninėse varžybose:

  • Markauskas Tomas, 7a klasė;
  • Fokinas Karolis, 7a klasė,
  • Jonauskas Linas, 7c klasė.

3. Mokyklos berniukų (gim. 1994 m. ir vėliau) krepšinio komandą, Telšių rajono moksleivių krepšinio pirmenybėse iškovojusią I vietą, zoninėse varžybose iškovojusią II vietą.

4. Mokyklos šachmatų komandą rajono moksleivių šachmatų varžybose užėmusią I vietą.

Asmeninėse šachmatų varžybose užimtas prizines vietas:

  • Bertavičius Vytautas, 8c – I vieta,
  • Sabaliauskis Martynas, 7d – II vieta,
  • Sukevičius Edvinas, 10a – III vieta.

5. Mokyklos 4 ir žemesnių klasių komandą „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose iškovojusią  I vietą.

6. Mokyklos šaškių komanda (Bertavičiūtė Irmantė (7a), Bertavičius Vytautas (8c), Trakys Robertas (10a),   Melėšius Ernestas (11a)) rajono šaškių varžybose užėmė II vietą.

Asmeninėse šachmatų varžybose prizines vietas užėmė:

  • Melėšius Ernestas, 11a – II vietą,
  • Trakys Robertas, 10a – III vietą.

7. Agnė Zaveckaitė, 8a klasė, Telšių rajono šuolininko dienos varžybose užėmė  II vietą.

8. Agnė Zaveckaitė, 8a klasė, Telšių rajono moksleivių kroso varžybose 1200 m. distancijoje užėmė  I vietą.

9. Robertas Gricevičius, 6c klasė, Telšių rajono moksleivių kroso varžybose 600 m. distancijoje užėmė  III vietą.

10. Stonkus Eimantas, 7c klasė, Telšių rajono moksleivių kroso varžybose 1600 m. distancijoje užėmė  III vietą.

11. Mokyklos berniukų komanda (Lakštinis J., 6b kl., Zalepūga D., 6b kl., Bartkus Lukas, 6d kl., Beresna Edvinas, 7a kl.,     Stonkus E., 7c kl., Drazdauskas P., 7d kl., Kerpauskas A., 7d.) rajono moksleivių keturkovės varžybose užėmė I vietą.