Mokykla žiemą
Gimnazijos 40-etis

Mokinių pasiekimai

Sveikiname rajono olimpiadų, kitų konkursų  nugalėtojus ir prizininkus:

2016/2017 mokslo metai:

1. A. Klova, IVa kl., Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II (rajoniniame) etape užėmė I vietą.

2. A. Stasiulis, IVc kl., Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II (rajoniniame) etape užėmė III vietą.

3. L. Petraitis, IIIa kl., Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajoniniame etape užėmė III vietą.

4. A. Klova, IVa kl., Lietuvos mokinių 50-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame etape užėmė II vietą.

5. M. Vaičikauskas, IIa kl., Lietuvos mokinių 50-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame etape užėmė II vietą.

6. R. Gauronskis, Ia kl., Lietuvos mokinių 50-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą.

7. A. Norkus, IIIa kl., Lietuvos mokinių 50-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą.

8. G. Petrikaitė, IVa kl., Lietuvos mokinių 50-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą.

9. A. Klova, IVa kl., Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etape (9-12 klasių) užėmė III vietą.

10. R. Laurinavičiūtė, Ia kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape užėmė III vietą.

11. L. Petraitis, IIIa kl., Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etape užėmė II vietą.

12.  A. Klova, IVa kl.,  rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą.

13. I. Sajatauskas, IVa kl.,  rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą.

14. V. Armonaitė, Ia kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Lietuvos valstybė Abiejų Tautų Respublikoje“ antrajame etape užėmė I vietą.

15. G. Bagužaitė, IVb kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Lietuvos valstybė Abiejų Tautų Respublikoje“ antrajame etape užėmė II vietą.

16. A. Klova, IVa kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Lietuvos valstybė Abiejų Tautų Respublikoje“ antrajame etape užėmė III vietą.

17. V. Kazlaukas, Ic kl., Lietuvos mokinių  technologijų olimpiados antrame etape užėmė II vietą.

18. G. Vaitkutė, IIa kl., Lietuvos mokinių  technologijų olimpiados antrame etape užėmė III vietą.

19. L. Petraitis, IIIa kl., Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono etape užėmė III vietą.

20. L. Petraitis, IIIa kl., „Greitojo teksto rinkimo“ konkurse užėmė I vietą.

21. P. Kovas, Ic kl., „Greitojo teksto rinkimo“ konkurse užėmė II vietą.

22. R. Gaudauskas, IVb kl., 2017 m. geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ užėmė I vietą.

23.  A. Gečas, IIId kl., 2017 m. geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ užėmė III vietą.

 

 

2015/2016 mokslo metai:

1. Gimnazijos komanda (Sajatauskas I., IIIa, Karpuchinas G., IVa, Kuzminovas N., IVa, Sadauskytė S., IVa, Krauzaitė D., IVd,Šiaulytė R., IVd, Meškys J., IVd, Perežogina A., IVf) regioniniame intelektualiame-pramoginiame žaidime „KVN“ užėmė I vietą.

2. Gimnazijos komanda (Norkus A., IIa, Darbutas M., IIa, Steponavičiūtė L., IIa, Sudintaitė E., IIa, Šimkutė K., IIa) mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etape užėmė I vietą.

3. A. Klova, IIIa kl., Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II (rajoniniame) etape užėmė I vietą.

4. J. Meškys, IVd kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape užėmė I vietą.

5. B. Beržanskytė, IVb kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape užėmė II vietą.

6. A. Klova, IIIa kl., Lietuvos mokinių 49-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame etape užėmė I vietą.

7. J. Meškys, IVd kl., Lietuvos mokinių 49-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame etape užėmė I vietą.

8.  A. Klova, IIIa kl., 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiados rajono etape užėmė I vietą.

9. V. Šimkutė, IVe kl., 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiados rajono etape užėmė II vietą.

10. P. Venckutė, IIIa kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė I vietą.

11. V. Šimkutė, IVe kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė I vietą.

12. A. Klova, IIIa kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė II vietą.

13. A. Narmontaitė, IVd kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė II vietą.

14. L. Kaminskis, IVd kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė II vietą.

15. L. Kaminskis, IVd kl., 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiados rajoniniame etape užėmė I vietą.

16. L. Kaminskis, IVd kl., rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą.

17. A. Klova, IIIa kl., rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą.

18. J. Meškys, IVd kl., rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą.

20. L.Petraitis, IIa kl., greitojo teksto rinkimo konkurse užėmė I vietą.

21. E. Pronckutė, IIIc kl., rusų kalbos olimpiados (8-11 klasių) rajono etape užėmė I vietą.

22. J. Meškys, IVd kl., geografijos olimpiados „Mano gaublys“ (9-12 klasių mokiniams) antrajame etape užėmė I vietą.

23. R. Gudauskas, IIIb kl., geografijos olimpiados „Mano gaublys“ (9-12 klasių mokiniams) antrajame etape užėmė II vietą.

24. J. Meškys, IVd kl., dr. J. P. Kazicko Žemaitijos krašto moksleivių IT taikymo konkurse (9-12 kl.) užėmė I vietą.

25.  J. Meškys, IVd kl., KTU kompiuterininkų forume  IT taikymo konkurse užėmė III vietą.

26. A. Klova, IIIa kl.,  L. Kaminskis, IVd kl., KTU kompiuterininkų forume multimedijos ir sukurtų programų konkurse užėmė II vietą.

27. V. Šimkutė, IVe kl.,  XXVI Lietuvos mokinių istorijos olimpiados trečiajame etape „Mažosios Lietuvos regionas XVI-XX a.“ užėmė III vietą.

28. K. Labanauskytė, Ib kl.,  Telšių rajono anglų kalbos skaitovų konkurse „Visas pasaulis scena“ užėmė III vietą.

29. D. Kriščiūnaitė, IIa kl., Telšių rajono 8-10 klasių mokinių etikos olimpiadoje užėmė II vietą

 

 

2014/2015 mokslo metai:

1. A. Zelbaitė, Ia kl., Telšių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-9 klasių mokinių rusų kalbos dailyraščio konkurse „Rašau: raidė, skiemuo, žodis“ užėmė III vietą.

2. E. Monstvilas, IIIa kl., Lietuvos mokinių anglų kalbos rajoninio etapo (11 klasių) olimpiadoje užėmė I vietą.

3. J. Meškys, IIId kl., Lietuvos mokinių anglų kalbos rajoninio etapo (11 klasių) olimpiadoje užėmė II vietą.

4. D. Bumblis, IIIb kl., Lietuvos mokinių anglų kalbos rajoninio etapo (11 klasių) olimpiadoje užėmė III vietą.

5. A. Klova, IIa kl., 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiados II etape užėmė III vietą.

6. A. Klova, IIa kl., Respublikinio anglų kalbos konkurso rajoniniame etape užėmė II vietą.

7. A. Klova, IIa kl., Lietuvos mokinių 48-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame etape užėmė I vietą.

8. I. Sajatauskas, IIa kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape užėmė I vietą.

9. V. Stupelytė, IVa kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape užėmė I vietą.

10. J. Meškys, IIId kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape užėmė III vietą.

11. E.Barauskas, IVa kl., Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etape užėmė I vietą.

12. A. Klova, IIa kl., Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etape užėmė II vietą.

13. M.Gimbutas, IVa kl., Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Telšių rajono etape užėmė I vietą.

14. L. Petraitis, Ia kl., Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Telšių rajono etape užėmė III vietą.

15. E. Stankus, Ic kl., Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Telšių rajono etape gavo paskatinimą už kūrinio aktualumą.

16. A. Klova, IIa kl., 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiados rajoniniame etape užėmė II vietą.

17. E. Pronckutė, IIc kl., rusų kalbos olimpiados (8-11 klasių) rajoniniame etape užėmė I vietą.

18. I. Sajatauskas, IIa kl., rusų kalbos olimpiados (8-11 klasių) rajoniniame etape užėmė II vietą.

19. S.Sadauskytė, IIIA kl., rusų kalbos olimpiados (8-11 klasių) rajoniniame etape užėmė III vietą.

20. J.Meškys, IIId kl., rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą.

21. L. Kaminskis, IIId kl., rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą.

22. A. Klova, IIa kl., rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą.

23. I. Sajatauskas, IIa kl., rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą.

24.  J.Meškys, IIId kl.,  Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė I vietą.

25. G.Mendeikaitė, IVa kl.,  Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė I vietą.

26.  P.Venckutė, IIa kl.,  Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė II vietą.

27. A. Klova, IIa kl.,  Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą.

28.  A. Narmontaitė, IIId kl.,  Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą.

29. V. Šimkutė, IIIe kl.,  Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą.

30. J.Meškys, IIId kl., geografijos olimpiados (9-12 klasių) antrajame etape užėmė I vietą.

31. I.Šatinskytė, IIa kl., dailės olimpiados rajono etape užėmė III vietą

32. K. Budreckytė, Id kl., Telšių rajono 9-12 klasių mokinių anglų kalbos skaitovų konkurse užėmė I vietą.

33. E. Zubavičius, IIa kl., Telšių rajono 9-12 klasių mokinių anglų kalbos skaitovų konkurse užėmė II vietą.

 

2013/2014 mokslo metai:

1. Gimnazijos komanda (Bumblauskytė V., IId kl., Kaminskis L., IId kl., Krauzaitė D., IId kl., Meškys J., IId kl., Beresna E., IIIa kl.) Telšių rajono savivaldybės mokinių konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“  užėmė I vietą.

2. Gimnazijos komanda (Klova A., Ia kl., Marčiutė J., Ia kl., Petkus V., Ib kl., Silkinis K., Ib kl., Rudokas A., Ib kl., Pociūtė M.V., Ic kl.,Navardauskaitė I., Ic kl.) Telšių rajono bendrojo lavinimo mokyklų geografijos konkurse „Lietuva – mano gimtinė“ užėmė III vietą.

3. A.Klova, Ia kl., 25-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados rajono etape jaunesniųjų grupėje užėmė I vietą.

4. V.Bumblauskytė, IId kl., rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiadoje užėmė I vietą.

5. A.Klova, Ia kl., Lietuvos mokinių 47-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame etape užėmė I vietą.

6. J.Meškys, IId kl., . Lietuvos mokinių 47-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame etape užėmė I vietą.

7. J. Martinkus, IIIa kl., . Lietuvos mokinių 47-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą.

8. E. Monstvilas, IIa kl., anglų kalbos olimpiados (10-12 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė I vietą.

9. J. Meškys, II d kl., anglų kalbos olimpiados (10-12 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė II vietą.

10. G. Braciutė, IIIc kl., anglų kalbos olimpiados (10-12 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė III vietą.

11. A. Klova, Ia kl., fizikos olimpiados (9-12 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė I vietą.

12. L. Kaminskis, IId kl., fizikos olimpiados (9-12 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė III vietą.

13. G.  Šleiterytė, IIId kl., vokiečių kalbos olimpiados (10-12 klasių mokinių) rajoniniame etape užėmė I vietą.

14. E. Mažeikaitė, IIIb kl., vokiečių kalbos olimpiados (10-12 klasių mokinių) rajoniniame etape užėmė II vietą.

15. I. Sajatauskas, Ia kl.,  rajono 5-8 ir 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą.

16. D. Makarovaitė, IIb kl.,  rajono 5-8 ir 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą.

17. A. Klova, Ia kl.,  rajono 5-8 ir 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą.

18. L.Kaminskis, IId kl., rajono 5-8 ir 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą.

19. I. Sajatauskas, Ia kl.,  Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Tautinis atgimimas: nuo spaudos draudimo iki Vasario 16-osios akto paskelbimo“ (9-12 kl.) antrajame etape užėmė I vietą.

20. A. Klova. Ia kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Tautinis atgimimas: nuo spaudos draudimo iki Vasario 16-osios akto paskelbimo“ (9-12 kl.) antrajame etape užėmė II vietą.

21. A. Narmontaitė, IId kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Tautinis atgimimas: nuo spaudos draudimo iki Vasario 16-osios akto paskelbimo“ (9-12 kl.) antrajame etape užėmė II vietą.

22. L. Kaminskis, IId kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Tautinis atgimimas: nuo spaudos draudimo iki Vasario 16-osios akto paskelbimo“ (9-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą.

23. G. Mendeikaitei, IIIa kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Tautinis atgimimas: nuo spaudos draudimo iki Vasario 16-osios akto paskelbimo“ (9-12 kl.) antrajame  etape užėmė III vietą.

24. J. Meškys, IId kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etape užėmė I vietą.

25. J. Martinkus, IIIa kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etape užėmė II vietą.

26. D.Makarovaitė, IIb kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etape užėmė III vietą.

27. I. Sajatauskas, Ia kl.,  geografijos olimpiados rajoniniame užėmė I vietą .

28. D.Gusarovas, IVa klasė, Dr. Juozo Petro Kazicko Žemaitijos krašto moksleivių informacinių technologijų konkurse užėmė III vietą.

29. E.Barauskas, IIIa kl.,  Dr. Juozo Petro Kazicko Žemaitijos krašto moksleivių programavimo konkurse užėmė III vietą.

30. A.Klova, Ia kl., anglų kalbos olimpiados (7-9 kl. mokinių) rajoniniame etape užėmė I vietą.

31. I. Sajatauskas, Ia kl., rusų kalbos olimpiados (8-11 klasių mokinių) rajoniniame etape užėmė II vietą.

32.  N. Kuzminovas, IIa kl.,  rusų kalbos olimpiados (8-11 klasių mokinių) rajoniniame etape užėmė III vietą.

33.  Telšių rajono mokyklų Likʼo varžytuvių „2064 – ųjų jaunimas Telšiuose: poreikiai, pomėgiai, pokalbiai“ gimnazijos komanda (Jogminaitė R., Ia kl., Mileikytė A., Ib kl., Naglis T., Id kl., Vitkus Š., IIa kl., Remėzaitė R., IId kl., Lapinskaitė D., IIIa kl., Gimbutas M., IIIa kl., Gusarovas D., IIIa kl.,Pamiškis L., IIIa kl., Mileikytė K., IIIb kl.) finale laimėjo I vietą.

34. Meškys J., IId kl., XIV nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse užėmė I vietą.

 

2012/2013 mokslo metai:

1. J.Meškys, Id kl., respublikiniame mokinių gebėjimų konkurse  „Lietuvos gamtininkas“ 9-10 klasių grupėje užėmė II vietą.

2. Gimnazijos komanda (V.Bumblauskytė, D.Krauzaitė, J.Meškys, A.Narmontaitė, T.Narmontas, R.Šiaulytė (visi Id kl.)) rajono bendrojo lavinimo mokyklų geografijos konkurse „Lietuva – mano gimtinė“ užėmė I vietą.

3. L.Kaminskis, Id kl., rajono moksleivių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą.

4. J.Meškys, Id kl., rajono moksleivių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą.

5. P.Rekašius, IVd., rajono moksleivių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą.

6. A.Klova, 8c kl., Lietuvos mokinių 46-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame ture užėmė III vietą.

7. A.Narmontaitė, Id kl., Lietuvos mokinių 46-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) antrajame ture užėmė III vietą.

8. A.Šeštokaitė, IVa., anglų kalbos olimpiados (10-12 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė I vietą.

9. P.Rekašius, IVd., anglų kalbos olimpiados (10-12 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė II vietą.

10. K.Dranseika, IVd., anglų kalbos olimpiados (10-12 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė III vietą.

11. L.Kaminskis, Id kl., rajono moksleivių fizikos olimpiadoje užėmė III vietą.

12. M.Gimbutas, IIa kl., zoninio meninio skaitymo konkurso nugalėtojas.

13. A.Šeškauskaitė,, IIb kl., zoninio meninio skaitymo konkurso nugalėtoja.

14. G.Gumbakytė, IVa kl., zoninio meninio skaitymo konkurso nugalėtoja.

15. E.Mažeikaitė, IIb kl., vokiečių kalbos olimpiados (10-12 klasių mokinių) rajoniniame etape užėmė I vietą.

16. V.Stupelytė, IIa kl., vokiečių kalbos olimpiados (10-12 klasių mokinių) rajoniniame etape užėmė II vietą.

17. J.Meškys, Id kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Lietuvių tautos kova dėl valstybingumo atkūrimo 1940-1990 m.“ (9-12 kl.) antrajame etape užėmė I vietą.

18. L.Kaminskis, I d kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Lietuvių tautos kova dėl valstybingumo atkūrimo 1940-1990 m.“ (9-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą.

19. R.Kaminskytė, IIa kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Lietuvių tautos kova dėl valstybingumo atkūrimo 1940-1990 m.“ (9-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą.

20. A.Šeštokaitė, IVa kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Lietuvių tautos kova dėl valstybingumo atkūrimo 1940-1990 m.“ (9-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą.

21. J.Meškys, Id kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape (9-12 klasių mokiniams) užėmė I vietą.

22. L.Palekytė, IVa kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape (9-12 klasių mokiniams) užėmė II vietą.

23. I.Sajatauskas, 8c kl., rusų kalbos olimpiados (8-11 klasių mokinių) rajoniniame etape užėmė I vietą.

24. L. Pocius, 8c kl., rusų kalbos olimpiados (8-11 klasių mokinių) rajoniniame etape užėmė II vietą.

25. N.Kuzminovas, Ia kl., rusų kalbos olimpiados (8-11 klasių mokinių) rajoniniame etape užėmė III vietą.

26. V. Ubartas, IVa klasė, Dr. Juozo Petro Kazicko Žemaitijos krašto moksleivių informacinių technologijų konkurse užėmė III vietą.

27. V. Ubartas, IVa klasė, Dr. Juozo Petro Kazicko mokinių kompiuterininkų forumo informacinių technologijų konkurse užėmė II vietą.

28. J.Meškys, Id klasė, Lietuvos mokinių geografijos olimpiados (9 – 12 kl.) rajoniniame ture užėmė III vietą.

29. E.Monstvilas, Ia kl., anglų kalbos olimpiados (7-9 kl. mokinių) rajoniniame etape užėmė I vietą.

30. E.Arošiūtė, 8b kl., anglų kalbos olimpiados (7-9 kl. mokinių) rajoniniame etape užėmė II vietą.

31. P.Venckutė, 8b kl., anglų kalbos olimpiados (7-9 kl. mokinių) rajoniniame etape užėmė III vietą.

32. Gimnazijos komanda „Džiugo ainiai“ (R.Pociūtė, IIIb kl., G.Dovidauskaitė IIIe kl., K. Gedvilas, IIIf kl., M.Garbinčius, IIIf kl.) teisinių žinių konkurse-viktorinoje „Temidė“ II etape užėmė I vietą.

33. A. Klova, 8c kl.,  rajono 8 klasių mokinių chemijos olimpiadoje užėmė II vietą.

34. Gimnazijos moksleivių komanda (E.pronckutė, 8a kl., G.Petrikaitė, 8c kl., I.Sajatauskas, 8c kl., A.Klova, 8c kl.) Telšių rajono bendrojo lavinimo mokyklų geografijos konkurse „Europa ir ES“ užėmė II vietą.

2011/2012 mokslo metai:

1. Lietuvos jaunimo turizmo centro organizuotame esė konkurse „Aš irgi galiu“ Ž. Baranauskas (12b kl.) ir L. Paulauskas (12b kl.) tapo laureatais.

2. J. Martinkus, 9a kl., rajono 9 – 12 klasių mokinių chemijos olimpiadoje užėmė III vietą.

3. P.Rekašius, 11d kl., Lietuvos mokinių 45-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) mokinių antrajame ture užėmė II vietą.

4. D. Makarovaitė, 8b kl., Lietuvos mokinių 45-osios biologijos olimpiados (8-12 kl.) mokinių antrajame ture užėmė III vietą.

5. Ž.Ubartas, 12a kl., rajono 9-12 klasių mokinių informatikos olimpiadoje užėmė III vietą.

6. L. Palekytė, 11a kl., anglų kalbos olimpiados (10-12 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė I vietą.

7. K. Dranseika, 11d kl., anglų kalbos olimpiados (10-12 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė II vietą.

8. P. Rekašius, 11d. kl., anglų kalbos olimpiados (10-12 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė II vietą.

9. Stupelytė V., 9a kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame ture užėmė III vietą;

10. Šeštokaitė A., 11a kl., lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame ture užėmė III vietą;

11. Kaminskis A., 8a kl., rajono moksleivių rusų kalbos olimpiadoje užėmė I vietą;

12. Palekytė L., 11a kl., rajono moksleivių rusų kalbos olimpiadoje užėmė I vietą;

13. Sadauskytė S, 8a kl., rajono moksleivių rusų kalbos olimpiadoje užėmė II vietą;

14. Kuzminovas N., 8a kl., rajono moksleivių rusų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą;

15. Dobryden A., 11a kl., rajono moksleivių rusų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą;

16. Nabažaitė K., 12d kl.,  dailės olimpiados rajoniniame etape užėmė I vietą.

17. Klova A., 7c kl., rajono moksleivių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą;

18. Kaminskis L., 8c kl., rajono moksleivių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą;

19. Venckutė P., 7b kl., rajono moksleivių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą;

20. Vaičekauskas J., 8bkl., rajono moksleivių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą;

21. Gimbutas M., 9a kl., rajono moksleivių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą;

22. Meškys J., 8d kl., rajono moksleivių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą;

23. Ubartas V., 11a kl., rajono moksleivių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą;

24. Žutautas E., 12c kl., rajono moksleivių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą;

25. Jakštytė M., 12a kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė II vietą;

26. Kaminskytė R., 9a kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą;

27. Rekašius P., 11d kl., Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (9-12 kl.) antrajame etape užėmė III vietą;

28. Ubartas V., 11a klasė, Dr. Juozo Petro Kazicko Žemaitijos krašto moksleivių informacinių technologijų konkurse užėmė I vietą.

29. Tkačiova A., 12b kl., Lietuvos mokinių technologijų olimpiados antrajame etape užėmė I vietą.

30. Monstvilas E., 8a kl., anglų kalbos olimpiados (7-9 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė I vietą.

31. Kontautas G., 7a kl., anglų kalbos olimpiados (7-9 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė II vietą.

32. Meškys J., 8d kl., anglų kalbos olimpiados (7-9 kl.) mokinių rajoniniame etape užėmė II vietą.

33. Meškys J., 8d kl., Telšių rajono geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ (6-8 kl.) užėmė I vietą.

34. Paulauskas L.,  12b kl., Lietuvos mokinių 24-osios geografijos olimpiados (9-12 kl.) rajoniniame ture užėmė III vietą.

35. Mokyklos komanda( Gedmontataitė S., 11a kl., Kasparas A., 11c kl., Lazdutytė E., 11c kl., Mastytė A., 11b kl., Skrodenis M., 12 a kl.) „Džiugo ainiai“ teisinių žinių konkurso-viktorinos „Temidė“ apskrities ture užėmė III vietą.

36. Meškys J., 8d kl.,  rajono 8 klasių mokinių chemijos olimpiadoje  užėmė I vietą.

37. Telšių rajono bendrojo lavinimo mokyklų istorijos konkurse „Aš – europietis“  gimnazijos komanda „X – Protai“ (Gudžiūnas V., 8a kl., Kaminskis A, 8a kl., Meškys J., 8d kl., Narmontaitė A., 8d kl., Remėzaitė R., 8d kl.) užėmė I vietą, o komanda „Džiugo milžinai“ (Šliažas E., 8a kl., Beržanskytė B., 8b kl., Makarovaitė D., 8b kl., Kontvainytė G., 8b kl., Miltinytė E., 8c kl.) užėmė II vietą.

2010/2011 mokslo metai:

1.  Arina Dobryden, 10a klasė, respublikiniame moksleivių straipsnių konkurso „Lietuvos visuomenės sveikatos stiprinimas dabar ir ateityje“ antrajame etape užėmė 7-ąją vietą.

2.  Agnė Pučkoriūtė, 11a klasė, rajono chemijos olimpiadoje užėmė I vietą.

3. Loreta Palekytė, 10a klasė, rajono chemijos olimpiadoje užėmė III vietą.

4. Minelga Artūras, 11e klasė,  rajono 5-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė I vietą.

5. Makarovaitė Diana, 7b klasė, rajono 5-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą.

6. Žutautas Edvardas, 11c klasė, rajono 5-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą.

7. Kalvaitytė Ingai, 12a klasė, rajono 5-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą.

8. Kaminskis Lukas, 7c klasė, rajono 5-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą.

9. Bagužaitė Ernesta, 12a klasė, rajono 5-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą.

10.  Mokyklos komanda (Alekna R., 11b klasė, Jakštytė M., 11d klasė, Rupšytė M., 11d klasė, Skrodenis M., 11g klasė) nacionalinės viktorinos „Laisvės liepsna“ rajoniniame etape užėmė II vietą.

11. Loreta Palekytė, 10a klasė, rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje užėmė I vietą.

12. Agnė Pučkoriūtė, 11a klasė, Lietuvos mokinių 44-osios biologijos olimpiados II ture užėmė I vietą.

13. Loreta Palekytė, 10a klasė, Lietuvos mokinių 44-osios biologijos olimpiados II ture užėmė II vietą.

14. Augustė Matuzaitė, 8a klasė, Lietuvos mokinių 44-osios biologijos olimpiados II ture užėmė III vietą.

15. Godoberta Gumbakytė, 10a klasė, Lietuvos mokinių 44-osios biologijos olimpiados II ture užėmė III vietą.

16. Monika Volkvičiūtė, 11b klasė, Lietuvos mokinių 44-osios biologijos olimpiados II ture užėmė III vietą.

17.  Loreta Palekytė, 10a klasė, rajono anglų kalbos olimpiadoje užėmė I vietą.

18. Agnė Pučkoriūtė, 11a klasė, rajono anglų kalbos olimpiadoje užėmė I vietą.

19. Edvinas Kubilius, 11b klasė, rajono anglų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą.

20. Loreta Palekytė, 10a klasė, rajono rusų  kalbos olimpiadoje užėmė I vietą.

21. Ina Adrijaš, 11c klasė, rajono rusų kalbos olimpiadoje užėmė I vietą.

22.  Arina Dobryden, 10a klasė, rajono rusų kalbos olimpiadoje užėmė II vietą.

23. Viktorija Leščiauskytė, 10c klasė, rajono vokiečių kalbos olimpiadoje užėmė I vietą.

24. Gintarė Rupšytė, 9a klasė,  Lietuvos mokinių istorijos olimpiados antrajame etape užėmė II vietą.

25. Mantas Skrodenis, 11g klasė,  Lietuvos mokinių istorijos olimpiados antrajame etape užėmė III vietą.

26. Alvita Tkačiova, 11b klasė,  Lietuvos mokinių technologijų olimpiados antrajame etape užėmė I vietą.

27. Godoberta Gumbakytė, Ernesta Neštaitė  ir Severina Kazlauskaitė (viso iš 10a klasės) rajono anglų kalbos skaitovų konkurse  užėmė I vietą.

28. Justas Kniuras, 9a klasė, rajono anglų kalbos skaitovų konkurse   užėmė II vietą.

2009/2010 mokslo metai:

1.  Loreta Palekytė, 9a klasė, Antikos kultūros olimpiadoje užėmė  III vietą.

2. Rasa Pareščiūtė, 12b klasė, rajono informatikos olimpiadoje užėmė I vietą.

3. Osvaldas Rubavičius, 12a klasė,  rajono informatikos olimpiadoje užėmė III vietą.

4. Sajatauskas Ignas, 5c klasė,  rajono matematikos olimpiadoje užėmė I vietą;

5. Pleškytė Monika, 8a klasė, rajono matematikos olimpiadoje užėmė II vietą;

6. Jankauskas Osvaldas, 12a klasė, rajono matematikos olimpiadoje užėmė II vietą;

7. Venckutė Paula, 5b klasė, rajono matematikos olimpiadoje užėmė III vietą;

8. Meškys Justas, 6d klasė, rajono matematikos olimpiadoje užėmė III vietą.

9. Loreta Palekytė,  9a klasė,  Lietuvos mokinių 43-osios  biologijos olimpiadoje 8-12 kl.  antrajame etape užėmė I vietą

10. Pareščiūtė Rasa, 12b klasė,  Dr. Juozo Petro Kazicko Žemaitijos krašto moksleivių informacinių technologijų konkurse užėmė II vietą;

11. Rubavičius Osvaldas, 12a klasė, Dr. Juozo Petro Kazicko Žemaitijos krašto moksleivių informacinių technologijų konkurse užėmė III vietą.

12. Šedbaras Tadas, 4a klasė ,  ketvirtų klasių moksleivių matematikos olimpiadoje „Žiniukas“užėmė  I vietą;

13. Jonikas Simonas, 4b klasė, ketvirtų klasių moksleivių matematikos olimpiadoje „Žiniukas“užėmė  I vietą;

14. Steponavičiūtė Laura, 4c klasė, ketvirtų klasių moksleivių matematikos olimpiadoje „Žiniukas“užėmė  II vietą;

15. Loreta Palekytė, 9a klasė, Lietuvos mokinių 1-osios lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados antrajame etape užėmė I vietą;

16. Arina Dobryden, 9a klasė  –  rusų kalbos olimpiadoje užėmė I vietą;

17. Inga Kalvaitytė, 11a klasė  –  rusų kalbos olimpiadoje užėmė I vietą;

18. Loreta Paleikytė, 9a klasė  –  rusų kalbos olimpiadoje užėmė  II vietą;

19. Ina Andrijaš, 10b klasė  –  rusų kalbos olimpiadoje užėmė  II vietą.

20. Julijana Lysenko, 11c klasė  –  rusų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą;

21. Diana Novikovaitė, 10a klasė  – Lietuvos mokinių istorijos olimpiados antrajame etape užėmė I vietą;

22. Mantas Skrodenis, 10b klasė – Lietuvos mokinių istorijos olimpiados antrajame etape užėmė II vietą;

23. Viktorija Gurskytė, 8a klasė  – Lietuvos mokinių technologijų olimpiados antrajame etape užėmė II vietą;

24. Loreta Palekytė,  9a klasė,  Lietuvos mokinių 43-iojoje  biologijos olimpiadoje devintų klasių grupėje  užėmė I vietą;

25. Pučkoriūtė Agnė, 10a klasė,   anglų kalbos olimpiadoje užėmė I vietą;

26. Valatka Laurynas, 12a klasė,   anglų kalbos olimpiadoje užėmė II vietą;

27. Rubavičius Osvaldas, 12a klasė,  anglų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą;

28. Viktorija Gurskytė, 8a klasė, trečiajame kasmetiniame Europos mokinių rašinių, skirtų DNR dienai paminėti, konkurse laimėjo  III vietą.

29. Pareščiūtė Rasa, 12b klasė,  KTU Dr. Juozo Petro Kazicko moksleivių forumo  informacinių technologijų taikymo konkurse užėmė  III vietą;

30. Rubavičius Osvaldas, 12a klasė, KTU Dr. Juozo Petro Kazicko moksleivių forumo  informacinių technologijų taikymo konkurse užėmė  III vietą;

31. Justas Meškys, 6d klasė, X respublikiniame moksleivių Česlovo Kudabos geografijos konkurse laimėjo  I vietą.