Kategorija » Sveikinimai « @ Telšių „Džiugo“ gimnazija
Mokykla žiemą
Gimnazijos 40-etis
Prašome skirti 2 procentus sumokėto pajamų mokesčio „Džiugo“ gimnazijai. Nuoširdžiai dėkojame.

Telšių rajono informatikos olimpiadoje sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai:

  • Rasa Pareščiūtė – I vieta;
  • Osvaldas Rubavičius – III vieta.

Sveikiname ir džiaugiamės jų pasiekimais!

 

 

Atverkite duris, išeikite į naktį, kaip į pasaką.

Ir atsistokite ant metų dar vienos ribos.

Išsineškite su savimi viską, kas gera: svajonę, nebaigtą laukimą, prasmę,

ir vėl pradėkite gyvenimą iš naujo…

Sveikiname su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais.

Telšių „Džiugo“ vidurinės mokyklos bendruomenės vardu
Mokyklos direktorius Mindaugas Sabaliauskas

 

 

Atverkite duris, išeikite į naktį, kaip į pasaką.

Ir atsistokite ant metų dar vienos ribos.

Išsineškite su savimi viską, kas gera: svajonę, nebaigtą laukimą, prasmę,

ir vėl pradėkite gyvenimą iš naujo…

Sveikiname su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais.

Telšių „Džiugo“ vidurinės mokyklos bendruomenės vardu
Mokyklos direktorius Mindaugas Sabaliauskas

Š. m. gruodžio 11 d. Loreta Palekytė, 9a klasės mokinė, Aurelija Dargvilaitė ir Ernesta Bagužaitė, 11a klasės moksleivės, dalyvavo respublikinėje Antikos kultūros olimpiadoje, kuri vyko Vilniaus universitete.
Geriausiai sekėsi jauniausiai mūsų mokyklos dalyvei Loretai  Palekytei, kuri respublikinėje olimpiadoje užėmė garbingą III vietą.
Mokyklos bendruomenė džiaugiasi Loretos laimėjimu ir linki jai sėkmės!

Sveikiname 2009 metų rudens rajono lengvosios atletikos varžybų prizininkus:

I vietos laimėtojai:

  • Edvinas Beresna, 7a – 300 m bėgimo rungtyje,
  • Vidas Lileikis, 8c – 800 m bėgimo rungtyje,
  • Ignius Šalkauskis, 9a – ieties metimo ir disko metimo rungtyse.

II vietos laimėtojai:

  • Eglė Skiotytė, 7c – 300 m bėgimo rungtyje,
  • Paulius Drazdauskas, 7d – ieties metimo ir disko metimo rungtyse.

III vietos laimėtojas:

  • Žygimantas Ubartas, 10a – ieties metimo rungtyje.

2009 m. gegužės 12 d. vyko rajoninės lengvosios atletikos rungčių varžybos. Sveikiname varžybų nugalėtojus ir prizininkus!

   I vietos laimėtojai:

  • Agnė Zaveckaitė, 7a – 300 m barjerinio bėgimo rungtyje;
  • Paulius Drazdauskas, 6d – rutulio stūmimo rungtyje;
  • Ignius Šalkauskis, 8b – rutulio stūmimo rungtyje ir disko metimo rungtyje;
  • Valdas Valuckis, 12a – 100 m bėgime;
  • Paulius Rekašius, 12b – rutulio stūmimo rungtyje.

  • II vietos laimėtojai:

    • Agnė Zaveckaitė, 7a – 800 m bėgimo rungtyje;
    • Žygimantas Ubartas, 9a – 300 m barjerinio bėgimo rungtyje.

  • III vietos laimėtojai:

    • Edvinas Beresna, 6a – 100 m bėgimo rungtyje;
    • Paulius Rekašiu, 12b – ieties metimo rungtyje.   

  • Mieli mūsų abiturientai,

    Kaip keista,
    Juk, rodos, dar taip neseniai susitikome pirmą kartą mokykloj.
    Ir štai – tuoj nuskambės paskutinis skambutis.

    Na, kodėl, kai aplinkui toks kerintis grožis:
    Žydi obelys, paukščiai susuko lizdus,
    Kai jaunystė kaip žiedas pradėjo tik skleistis
    Teks užverti duris ir palikti draugus.
    Vieną kelią iš šimto tau teks pasirinkti,
    Pasitark su širdim, apsispręsk ir tada
    Drąsiai ženki gyvenimo savo sutikti
    Ir te laimė į kelią išlydi tave.

    Sklandžių, sėkmingų egzaminų, tvirtybės ir drąsos žengiant savarankiško gyvenimo kelio link!
    Pirmosios mokytojos: 
    Dalė Kruopienė,
    Regina Juozapavičiutė,
    Diana Cecervovaitė

     

    skirtingu-spalvu-geles

    Motina, man žemė tavo vardą šneka,
    Vyturėliai čiulba jį gražiai kasryt,
    Aidas man krūtinėn tartum laimė teka
    Ir per širdį eina kaip rasa skaidri…
                                                    (Bernardas Brazdžionis).

    Sveikiname visas MAMYTES ir linkime,
    kad Jūsų gyvenimas būtų panašus
    į šaltinį, kuris gaivina,
    į saulę, kuri sušildo kiekvieną,
    į gėlę, kuri puošia ir džiugina…

    Nuoširdžiai mokyklos bendruomenės vardu – direktorius Mindaugas Sabaliauskas.