Pavaduotojai

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Janina Šalkauskytė,

tel. 60235, el.p.:  pavaduotoja1@dziugogimnazija.lt,salkauskyte.janina@gmail.com

Direktoriaus pavaduotoja yra tiesiogiai pavaldi mokyklos direktoriui, vykdo jo įsakymus ir nurodymus. Gali pavaduoti direktorių jo nebuvimo mokykloje metu.

Tikslas – telkti mokyklos bendruomenę valstybinės švietimo politikos įgyvendinimui, inicijuoti ilgalaikių ir trumpalaikių veiklos programų rengimą, organizuoti jų vykdymą.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Janinos Šalkauskytės pagrindinės funkcijos

• lietuvių kalbos, istorijos, geografijos, dorinio ir pilietiškumo pagrindų mokytojų darbo priežiūra;
  • pamokų, mokymo namie, savarankiško mokymo organizavimo tvarkaraščių  sudarymas;
  • kadrų apskaita ir statistinės ataskaitos, tarifikacija, darbo apskaitos žiniaraščiai,   mokytojų pavadavimai;
  • metodinio darbo koordinavimas;
  • pedagogų registras;
  • projektinė veikla;
  • mokytojų kvalifikacijos kėlimo koordinavimas;
  • individualių ugdymo planų III-IV klasėse sudarymas, konsultavimas ir organizavimas;
  • ugdymo plano rengimas ir įgyvendinimas;
  • mokinių ugdymo karjerai veiklos koordinavimas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui tiesiogiai atsako už savo vadybinių funkcijų vykdymą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Roma Toleikienė,

tel. 60235 , el.p.: pavaduotoja2@dziugogimnazija.lt

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Romos Toleikienės pagrindinės funkcijos yra:

• tiksliųjų, gamtos mokslų, ekonomikos mokytojų, psichologės, soc. pedagogių, spec. pedagogo, mokytojo padėjėjo darbo priežiūra;
  • klasių komplektavimas;
  •  moksleivių apskaita ir judėjimas, moksleivių asmens bylos, statistinės ataskaitos, mokinių registras;
  • vaiko gerovės komisijos darbo koordinavimas;
  • moksleivių mokslo tęstinumas;
  • mokymosi pasiekimų, pagrindinio ir vidurinio išsilavinimo pažymėjimų išdavimas ir apskaita;
  • pažangumo ir lankomumo ataskaitos;
  • prevencinis darbas;
  • mokinių krūvių optimizavimas;
  • elektroninio dienyno pildymo priežiūra ir ataskaitų parengimas;
  • projektinė veikla.

Direktoriaus pavaduotoja  papildomajam darbui Romualda Galinauskienė,

tel. 60235, el. p. romualdag@gmail.com

Direktoriaus pavaduotojos  papildomajam ugdymui  Romualdos Galinauskienės  pagrindinės funkcijos yra:

• klasių vadovų darbo priežiūra;
  • užsienio kalbų, neformaliojo ugdymo mokytojų darbo priežiūra;
  • neformaliojo ugdymo, klasių valandėlių ir mokytojų budėjimo mokykloje tvarkaraščių sudarymas;
  • tvarkaraščių sudarymas;
  • socialinės ir kultūrinės-pažintinės veiklos koordinavimas;
  • mokyklos veiklos įsivertinimo koordinavimas;
  • mokyklos renginių organizavimas;
  • projektinė veikla.

Direktoriaus pavaduotoja papildomajam ugdymui tiesiogiai atsako už savo vadybinių funkcijų vykdymą.

Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Birutė Gailienė

Tikslas – racionalus materialinių išteklių valdymas (MK ir savivaldybės lėšos).

Direktoriaus pavaduotojos ūkio reikalams Birutės Gailienės pagrindinės funkcijos yra:

• mokyklos materialinių ir informacinių išteklių valdymas, patalpų paruošimas darbui;
  • aptarnaujančio personalo darbo organizavimas;
  •  aptarnaujančio personalo darbuotojų tarifikacija, darbo apskaitos žiniaraščiai, pavadavimai;
  • mokyklos patalpų, inventoriaus ir mokymo priemonių apsauga;
  • mokyklos higiena bei darbų sauga;
  • aptarnaujančio personalo budėjimo grafiko sudarymas ir jo pateikimas tvirtinti direktoriui.

Direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems reikalams tiesiogiai atsako už savo vadybinių funkcijų vykdymą.