Skaitykla

skait

Skaitykla – informacijos ir kultūros centras.

Gimnazijos skaitykloje (123kab.) gali vykti pamokos, egzaminai, posėdžiai, seminarai, konferencijos ir kiti renginiai susiję su švietėjiška veikla, suderinus su gimnazijos direktoriumi. Skaitykloje galima naudotis esančia technika: kompiuteriais, stacionariu kompiuteriniu, multimedia projektoriumi, spausdintuvais. Visi lankytojai privalo tausoti techniką, inventorių, netrukdyti dirbti kitiems, apie pastebėtus technikos gedimus pranešti bibliotekininkui. Apie vyksiančius renginius, posėdžius, konferencijas būtina pranešti ir derinti  iš anksto su skaityklos darbuotoju.

Tikslas: siekti, kad skaitykla taptų informacijos centru, pasižyminčiu: aukšta aptarnavimo kultūra; teikiamos informacijos įvairove; modernių informacijos technologijų naudojimu; puikiomis darbo sąlygomis.

Uždaviniai: informacijos išteklių kaupimas, organizavimas ir prieiga. Efektyvus visų galimų informacijos išteklių panaudojimas, siekiant kuo kokybiškiau tenkinti skaityklos lankytojų poreikius. Operatyvus skaityklos lankytojų aprūpinimas informacija.

Prašome kreiptis į skaityklos darbuotoją, kai iškyla klausimų:

•  Kaip pateikti naudotų šaltinių sąrašą rašto darbo pabaigoje;
  • Kaip ir kur surasti reikiamą informaciją reikiama tema;
  • Kur rasti naujausios informacijos apie profesijos pasirinkimą;
  • Kur surasti pageidaujamą mokomąją literatūrą;
  • Kaip atsispausdinti, kopijuoti, skenuoti, įrašyti ir kt.

Skaitykloje galite:

• Skaityti grožinę literatūrą;
  • Naudotis informaciniais leidiniais (enciklopedijomis, žodynais, žinynai ir kt).
  • Rasti reikalingą pedagoginę literatūrą, vadovėlius, kurie naudojami mokymo procese.

Skaityklos darbo laikas:

pirmadieniais nuo 800 iki 1630 val.,